Chineze Nwagbo ponownie akademiczką
fot. Radosław Łogusz

,

Lista aktualności

Chineze Nwagbo ponownie akademiczką

To co od kilku tygodni było plotką od dziś jest faktem. Chineze Nwagbo przez kolejny sezon będzie reprezentowała barwy KSSSE AZS PWSZ Gorzó Wlkp.. - Bardzo mnie to cieszy, z niecierpliwością czekałem na podpisany kontrakt - usłyszeliśmy od trenera Maciejewskiego.

,

Już po zakończeniu sezonu pojawiały się informacje, że Amerykanka może przedłużyć kontrakt z gorzowskim klubem. - Obie strony chciały przedłużenia umowy, jednak dopóki nie było podpisów pod kontraktem nie chcieliśmy oficjalnie tego ogłaszać. Nie ukrywam, że jestem bardzo zadowolony z faktu, że Chineze zostaje z nami. Reklamować tej zawodniczki chyba nikomu nie trzeba, jaki był jej wkład w zeszły sezonie widzieli wszyscy - stwierdził Dariusz Maciejewski. W sezonie 2012/13 Nwagbo średnio zdobywała ponad 15 punktów i prawie dziewięć zbiórek.

Z przedłużenia umowy z Chineze Nwagbo ucieszą się na pewno wszystkie dzieci, a w szczególności młode koszykarki z programu "Nauka, Sport, Przyszłość", które zawsze mogły liczyć na Amerykankę.

Już wkrótce poinformujemy o nazwiskach kolejnych zawodniczek, które w sezonie 2013/2014 będą reprezentować barwy gorzowskiego klubu.