Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Arka Gdynia
Energa Toruń
2019-01-19 19:15
66
68
CCC Polkowice
Energa Toruń
2019-01-20 15:00
66
45
1KS Ślęza Wrocław
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2019-01-26 17:00
66
64
PGE MKK Siedlce
Widzew Łódź
2019-01-26 17:00
86
92
Energa Toruń
CCC Polkowice
2019-01-26 18:00
63
76
Arka Gdynia
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2019-01-27 15:00
70
54
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2019-01-27 15:10
88
81
Sportklub - 2019-01-27 15:00
CCC Polkowice
Enea AZS Poznań
2019-02-02 19:00
117
46
PGE MKK Siedlce
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2019-02-03 15:10
74
77
Sportklub -
Wisła CanPack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-02-03 16:00
81
60
Artego Bydgoszcz
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2019-02-03 17:00
78
70
Energa Toruń
Widzew Łódź
2019-02-03 17:00
105
71
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Arka Gdynia
2019-02-03 18:00
88
79
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
1KS Ślęza Wrocław
2019-02-09 15:00
88
82
Energa Toruń
Enea AZS Poznań
TV | 2019-02-09 15:10
90
51
Sportklub -
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Widzew Łódź
2019-02-09 16:00
58
77
Arka Gdynia
Wisła CanPack Kraków
2019-02-09 17:00
76
71
PGE MKK Siedlce
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-02-09 17:00
69
97
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
CCC Polkowice
2019-02-10 17:00
68
89
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2019-02-16 15:10
100
47
Sportklub - 2019-02-16 15:00
Artego Bydgoszcz
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-02-16 18:00
72
76
Energa Toruń
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2019-02-16 18:00
109
69
1KS Ślęza Wrocław
Arka Gdynia
2019-02-16 18:30
62
60
Widzew Łódź
Enea AZS Poznań
TV | 2019-02-20 20:00
--
--
Bliżej Sportu - 2019-02-20 19:55

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

nr zawodniczka paszport urodzony wzrost pozycja
13 Lejla Bejtić Bośnia i Hercegowina 1985-07-27 175 rozgrywająca / rzucająca
20 Asya Bussie Stany Zjednoczone 1991-04-16 193 środkowa
40 Jessica Dulęba Polska 1991-08-08 173 rozgrywająca
10 Kaja Grygiel Polska 1997-08-13 163 rozgrywająca
26 Anna Kasperska Polska 1995-10-01 180 rzucająca / niska skrzydłowa
6 Aneta Kotnis Polska 1989-01-09 186 silna skrzydłowa
14 Hanna Luburgh Stany Zjednoczone 1993-02-05 177 silna skrzydłowa
11 Aldona Morawiec Polska 1992-05-29 183 niska skrzydłowa
22 Kinga Piędel Polska 1997-07-26 170 niska skrzydłowa
5 Dominika Poleszak Polska 1997-01-21 185 silna skrzydłowa / środkowa
33 Chelsea Poppens Stany Zjednoczone 1991-02-19 186 silna skrzydłowa
32 Angel Robinson Stany Zjednoczone 1989-05-13 170 rozgrywająca / rzucająca
4 Monika Skrzecz Polska 1994-02-24 163 rozgrywająca
7 Katarzyna Skwara Polska 1989-05-18 170 rozgrywająca / rzucająca
47 Olivia Szumełda-Krzycka Polska 1990-05-04 180 rzucająca / niska skrzydłowa
23 Dara Taylor Stany Zjednoczone 1991-01-16 172 rozgrywająca / rzucająca
24 Katarzyna Trzeciak Polska 1992-06-24 172 rozgrywająca
9 Grażyna Witkoś Polska 1987-11-23 190 środkowa
12 Natalia Żandarska Polska 1984-06-25 191 środkowa
 
  trener rola
 Krzysztof SzewczykTrener
 Daria CybulakAsystent trenera

Odeszli

Paulina Szymańska (zawodniczka)

Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja