Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-03-30 19:10
51
89
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
PGE MKK Siedlce
TV | 2019-03-30 19:10
102
58
Youtube, https://youtu.be/RccPVIFbBTg - 2019-03-30 19:00
Widzew Łódź
Arka Gdynia
TV | 2019-03-30 19:10
75
77
YouTube, https://www.youtube.com/watch? - 2019-03-30 19:05
Arka Gdynia
Wisła CanPack Kraków
2019-04-02 17:00
72
59
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-04-02 18:00
61
69
Energa Toruń
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-02 19:00
66
77
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-04-02 19:00
82
77
Arka Gdynia
Wisła CanPack Kraków
2019-04-03 18:00
80
75
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-04-03 18:00
58
66
Energa Toruń
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-03 19:00
66
76
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-04-03 19:00
73
58
Wisła CanPack Kraków
Arka Gdynia
TV | 2019-04-06 15:30
71
72
Wisła TV - 2019-04-06 15:25
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2019-04-06 18:00
68
76
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2019-04-06 19:00
62
78
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CCC Polkowice
TV | 2019-04-06 19:00
57
72
YouTube, https://youtu.be/BcuYXUPIKqE - 2019-04-06 18:55
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2019-04-07 18:00
75
65
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2019-04-07 19:00
77
70
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-13 18:30
76
89
CCC Polkowice
Arka Gdynia
TV | 2019-04-13 19:00
92
60
Youtube, https://www.youtube.com/watch?v=NJZjYoNBDxI - 2019-04-13 18:55
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-14 17:00
65
72
CCC Polkowice
Arka Gdynia
TV | 2019-04-14 19:10
68
50
Sportklub -
Arka Gdynia
CCC Polkowice
2019-04-17 18:00
71
80
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2019-04-17 19:10
61
63
Sportklub - 2019-04-17 19:00
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2019-04-18 16:40
82
56
SportKlub - 2019-04-18 16:30
nr zawodniczka paszport urodzony wzrost pozycja
10 Julia Adamowicz Polska 1994-06-15 180 niska skrzydłowa
3 Tiffany Brown Stany Zjednoczone 1986-08-26 165 rozgrywająca / rzucająca
44 Kateryna Dorogobuzowa Ukraina 1990-06-28 185 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
5 Marianna Duszkiewicz Polska 1994-08-17 173 rozgrywająca
8 Paulina Franka Polska 1997-07-16 179 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
24 Ewelina Gala Polska 1990-05-22 185 silna skrzydłowa
17 Agnieszka Haryńska Polska 1991-07-12 172 rozgrywająca / rzucająca
21 Anna Jakubiuk Polska 1994-04-17 182 silna skrzydłowa
20 Angelika Kuras Polska 1992-07-27 183 silna skrzydłowa
13 Dominika Miłoszewska Polska 1994-04-25 190 silna skrzydłowa / środkowa
7 Monika Naczk Polska 1995-02-23 170 rozgrywająca
22 Agata Ostrowska Polska 1993-04-28 181 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
11 Martyna Pyka Polska 1995-11-12 177 niska skrzydłowa
6 Angelika Stankiewicz Polska 1995-03-31 170 rozgrywająca / rzucająca
15 Karolina Strzelczyk Polska 1993-04-06 185 silna skrzydłowa / środkowa
4 Karina Szczurewska Polska 1990-07-21 169 rozgrywająca / rzucająca
19 Karolina Szlachta Polska 1982-06-26 172 rozgrywająca / rzucająca
16 Katarzyna Śmietańska Polska 1998-06-19 174 rozgrywająca / rzucająca
9 Aleksandra Wajler Polska 1995-10-14 185 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
 
  trener rola
 Vadim CzeczuroTrener

Odeszli

Magdalena Koperwas (zawodniczka, 2015-01-15), Kelsey Simon (zawodniczka)

Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja