Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Energa Toruń
2018-11-10 15:00
61
66
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
2018-11-10 15:00
47
80
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Widzew Łódź
TV | 2018-11-10 15:10
50
82
Sportklub - 2018-11-10 15:00
Arka Gdynia
CCC Polkowice
2018-11-10 17:30
68
75
PGE MKK Siedlce
Artego Bydgoszcz
2018-11-10 18:00
68
88
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Wisła CanPack Kraków
2018-11-11 18:00
64
75
Enea AZS Poznań
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2018-11-24 18:00
69
81
CCC Polkowice
PGE MKK Siedlce
2018-11-24 19:00
89
56
Energa Toruń
Arka Gdynia
TV | 2018-11-25 15:10
62
71
Sportklub -
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2018-11-25 17:00
62
78
Artego Bydgoszcz
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-11-25 17:00
79
43
Widzew Łódź
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-11-25 18:00
78
85
TV Toya - 2018-11-25 17:55
Arka Gdynia
Enea AZS Poznań
2018-12-01 15:00
91
69
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
CCC Polkowice
2018-12-01 17:00
43
81
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2018-12-01 18:00
74
54
1KS Ślęza Wrocław
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-12-02 15:10
80
69
Sportklub - 2018-12-02 15:00
PGE MKK Siedlce
Energa Toruń
2018-12-02 18:00
69
77
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Artego Bydgoszcz
2018-12-02 18:00
73
74
Enea AZS Poznań
PGE MKK Siedlce
2018-12-08 18:00
85
88
Energa Toruń
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-12-08 18:00
89
48
CCC Polkowice
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2018-12-09 15:10
78
73
Sportklub - 2018-12-09 15:00
Artego Bydgoszcz
Wisła CanPack Kraków
2018-12-09 18:00
70
60
Widzew Łódź
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2018-12-09 18:00
92
80
TV Toya - 2018-12-09 17:55
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Arka Gdynia
2018-12-09 18:00
65
79
nr zawodniczka paszport urodzony wzrost pozycja
10 Agnieszka Blichowska Polska 1999-01-25 175 silna skrzydłowa
13 Alicja Grabska Polska 1999-06-14 170 rozgrywająca
18 Natalia Malaga Polska 1996-01-04 171 rzucająca
12 Monika Malinowska Polska 1999-09-20 189 środkowa
25 Małgorzata Misiuk Polska 1991-03-23 184 silna skrzydłowa
4 Laura Nicholls Hiszpania 1989-02-26 189 silna skrzydłowa / środkowa
5 Cristina Ouviña Hiszpania 1990-09-18 174 rozgrywająca
15 Bożena Puter Polska 2000-02-27 182 rzucająca / niska skrzydłowa
21 Magdalena Puter Polska 1993-04-29 178 silna skrzydłowa
14 Denesha Stallworth Stany Zjednoczone 1992-05-05 191 środkowa
11 Agnieszka Szott-Hejmej Polska 1982-03-23 186 niska skrzydłowa
22 Yvonne Turner Stany Zjednoczone 1987-10-13 179 rozgrywająca
6 Karolina Wilk Polska 1996-12-16 174 niska skrzydłowa
7 Magdalena Ziętara Polska 1992-10-01 180 rzucająca
9 Kateřina Zohnová Czechy 1984-11-07 179 rzucająca / silna skrzydłowa
8 Justyna Żurowska-Cegielska Polska 1985-03-08 188 silna skrzydłowa
 
  trener rola
 José Ignacio HernándezTrener
 Jorge AragonesAsystent trenera

Odeszli

Devereaux Peters (zawodniczka, 2016-02-16)

Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport
Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD