Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Artego Bydgoszcz
TV | 2019-10-04 19:10
62
78
Sportklub - 2019-10-04 19:00
AZS Uniwersytet Gdański
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-10-05 17:00
65
101
Arka Gdynia
Energa Toruń
2019-10-05 17:30
77
50
DGT Politechnika Gdańska
Enea AZS Poznań
2019-10-06 18:00
102
91
CCC Polkowice
CosinusMED Widzew Łódź
2019-10-06 19:00
79
57
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Arka Gdynia
2019-10-09 18:00
82
89
Energa Toruń
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-10-09 18:00
62
92
Artego Bydgoszcz
DGT Politechnika Gdańska
2019-10-09 18:00
92
54
CosinusMED Widzew Łódź
1KS Ślęza Wrocław
2019-10-09 18:00
53
70
CCC Polkowice
AZS Uniwersytet Gdański
2019-10-09 19:00
90
50
Wisła Kraków
Artego Bydgoszcz
2019-10-12 17:00
65
61
1KS Ślęza Wrocław
Enea AZS Poznań
2019-10-13 17:00
78
43
AZS Uniwersytet Gdański
CosinusMED Widzew Łódź
2019-10-13 17:00
59
84
DGT Politechnika Gdańska
Energa Toruń
2019-10-13 18:00
83
74
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-10-13 18:00
90
85
Arka Gdynia
CCC Polkowice
TV | 2019-10-13 18:10
85
56
Sportklub -
AZS Uniwersytet Gdański
Arka Gdynia
2019-10-19 18:00
--
--
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-10-19 19:00
--
--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
DGT Politechnika Gdańska
2019-10-20 18:00
--
--
Energa Toruń
Wisła Kraków
2019-10-20 18:00
--
--
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-10-20 18:00
--
--
CosinusMED Widzew Łódź
Enea AZS Poznań
2019-10-20 18:00
--
--

Kariera zawodniczki w Polsce

  • 2019/2020 - DGT Politechnika Gdańska (EBLK)
  • 2018/2019 - Golden Tulip Politechnika Gdańska II (1LK)
  • 2018/2019 - Sunreef Yachts Politechnika Gdańska (EBLK)
  • 2017/2018 - MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski (1LK)
  • 2016/2017 - Panattoni Europe Lider Pruszków (1LK)
  • 2016/2017 - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (BLK)
  • 2015/2016 - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (1LK)
  • 2014/2015 - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska (U22K)
  • 2014/2015 - Politechnika Gdańska (1LK)
  • 2014/2015 - Basket Gdynia (TBLK)
  • 2013/2014 - Mon-Pol Płock (1LK)
  • 2012/2013 - Artego Bydgoszcz (FGE)
  • 2012/2013 - BATON BASKET 25 Bydgoszcz (1LK)
  • 2011/2012 - SMS PZKosz Łomianki (1LK)

O zawodniczce

Statystyki sumy

sezon drużyna m s5 min pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
% % % % % a o s
Energa Basket Liga Kobiet
2019/2020 DGT Politechnika Gdańska 3 300 58:01 23 25.0 50.0 43.8 75.0 8 8 3 3 2 7 1 1 18 -6
2018/2019 Sunreef Yachts Politechnika Gdańska 15 0 124:01 26 38.1 33.3 36.7 25.0 4 12 16 6 19 6 11 1 1 16 -113
2016/2017 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 6 100 80:32 18 54.5 16.7 34.8 5 5 10 2 6 3 14 1 1 2 -57
2014/2015 Basket Gdynia 7 0 39:50 12 16.7 42.9 30.8 50.0 1 1 2 1 3 3 4 2 1 4 -17
2012/2013 Artego Bydgoszcz 6 0 11:08 2 50.0 50.0 1 3 4 1 2 1 1 6 -4
Puchar Polski Kobiet
2013/2014 Mon-Pol Płock 1 100 21:55 5 25.0 15.4 100.0 1 1 1 3 1 1 -5 -18
2012/2013 BATON BASKET 25 Bydgoszcz 2 100 27:12 6 60.0 2 5 7 2 3 6 5 3 1 3 -25
2011/2012 SMS PZKosz Łomianki 4 200 89:46 27 43.8 42.9 43.5 50.0 3 12 15 6 10 6 5 3 29 17

Statystyki średnie

sezon drużyna m s5 min pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
c/w c/w c/w c/w a o s
Energa Basket Liga Kobiet
2019/2020 DGT Politechnika Gdańska 3 1.0 19:20 7.7 0.3/1.3 2.0/4.0 2.3/5.3 1.0/1.3 2.70 2.70 1.0 1.00 0.70 2.3 0.30 0.30 6.0 -2.0
2018/2019 Sunreef Yachts Politechnika Gdańska 15 08:16 1.7 0.5/1.4 0.2/0.6 0.7/2.0 0.1/0.3 0.30 0.80 1.10 0.4 1.30 0.40 0.7 0.10 0.10 1.1 -7.5
2016/2017 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 6 0.2 13:25 3.0 1.0/1.8 0.3/2.0 1.3/3.8 / 0.80 0.80 1.70 0.3 1.00 0.50 2.3 0.20 0.20 0.3 -9.5
2014/2015 Basket Gdynia 7 05:41 1.7 0.1/0.9 0.4/1.0 0.6/1.9 0.1/0.3 0.10 0.10 0.30 0.1 0.40 0.40 0.6 0.30 0.10 0.6 -2.4
2012/2013 Artego Bydgoszcz 6 01:51 0.3 0.2/0.3 / 0.2/0.3 / 0.20 0.50 0.70 0.2 0.30 0.2 0.20 1.0 -0.7
Puchar Polski Kobiet
2013/2014 Mon-Pol Płock 1 1.0 21:55 5.0 2.0/8.0 /5.0 2.0/13.0 1.0/1.0 1.00 1.00 1.0 3.00 1.0 1.00 -5.0 -18.0
2012/2013 BATON BASKET 25 Bydgoszcz 2 0.5 13:36 3.0 /2.5 /0.5 /3.0 3.0/5.0 1.00 2.50 3.50 1.0 1.50 3.00 2.5 1.50 0.50 1.5 -12.5
2011/2012 SMS PZKosz Łomianki 4 0.5 22:26 6.8 1.8/4.0 0.8/1.8 2.5/5.8 1.0/2.0 0.80 3.00 3.80 1.5 2.50 1.50 1.3 0.80 7.3 4.3
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa