Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Enea AZS Poznań
2020-02-22 16:00
85
42
AZS Uniwersytet Gdański
Wisła Kraków
2020-02-22 17:00
71
60
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
2020-02-22 18:00
76
94
CosinusMED Widzew Łódź
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TV | 2020-02-22 18:00
81
89
TV Toya - 2020-02-22 17:55
Arka Gdynia
DGT Politechnika Gdańska
2020-02-22 18:30
101
48
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
2020-02-23 19:00
84
76
Wisła Kraków
Arka Gdynia
2020-02-29 17:00
57
67
1KS Ślęza Wrocław
AZS Uniwersytet Gdański
2020-02-29 17:00
97
92
Artego Bydgoszcz
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-02-29 17:00
84
82
DGT Politechnika Gdańska
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2020-02-29 18:00
86
92
CosinusMED Widzew Łódź
Energa Toruń
2020-02-29 18:00
82
71
Enea AZS Poznań
CCC Polkowice
2020-02-29 19:00
52
84
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2020-03-04 18:00
86
64
Arka Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2020-03-04 18:00
73
42
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Wisła Kraków
2020-03-04 18:00
73
60
CosinusMED Widzew Łódź
DGT Politechnika Gdańska
TV | 2020-03-04 18:00
67
51
Widzew TV - YouTube - 2020-03-04 17:55
CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
2020-03-04 19:00
79
85
AZS Uniwersytet Gdański
Enea AZS Poznań
2020-03-04 19:00
78
58
Artego Bydgoszcz
AZS Uniwersytet Gdański
2020-03-07 16:00
73
81
Wisła Kraków
DGT Politechnika Gdańska
2020-03-07 17:00
66
55
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
CosinusMED Widzew Łódź
2020-03-07 18:00
82
72
Enea AZS Poznań
Arka Gdynia
2020-03-07 19:00
77
107
1KS Ślęza Wrocław
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2020-03-08 18:00
81
68
Energa Toruń
CCC Polkowice
2020-03-08 18:00
74
85
nr zawodniczka nazwisko paszport urodzony wzrost pozycja
14 Agnieszka Bibrzycka Polska 1982-10-21 184 rzucająca / niska skrzydłowa
13 Aleksandra Chomać Polska 1985-04-24 190 środkowa
4 Daniela Cikosova Polska 1982-09-15 181
10 Barbora Gatialova Polska 1986-01-11 198 środkowa
7 Barbara Głocka Polska 1988-01-08 181 rzucająca
8 Doneeka Hodges Stany Zjednoczone 1982-07-19 175 rzucająca / niska skrzydłowa
5 Karolina Janyga Polska 1976-03-15 170 rzucająca
4 Temeka Johnson Polska 1982-09-06 160 rzucająca
11 Ewelina Kobryn Polska 1982-05-07 193 środkowa
7 Gordana Kovacevic Polska 1974-05-20 172 rzucająca
9 Katerina Krizova Polska 1980-03-23 184
15 Magdalena Leciejewska Polska 1986-06-29 191 silna skrzydłowa
13 Chelsea Newton Polska 1983-02-17 180
16 Natalia Niewrzawa Polska 1989-07-18 170 rozgrywający / rzucający
6 Paulina Pawlak Polska 1984-07-01 170 rozgrywająca
8 Irina Ryukhina Rosja 1986-04-20 174 rozgrywająca / rzucająca
12 Rankica Sarenac Polska 1974-06-27 198 środkowa
9 Marta Urbaniak Polska 1987-01-15 182 rzucająca / niska skrzydłowa
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Sponsor oficjalny

Suzuki

Sponsor

Lotos

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne Foods by Ann

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Sponsor główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Lublin

Partnerzy

Lubelskie Energa Enel-Med Enel-Sport Aerowatch Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa