Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
Artego Bydgoszcz
Arka Gdynia
TV | 2019-12-14 19:10
64
71
Sportklub - 2019-12-14 19:00
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
CCC Polkowice
2019-12-15 18:00
84
82
Enea AZS Poznań
Wisła Kraków
2019-12-17 18:30
59
66
Energa Toruń
Arka Gdynia
2019-12-21 18:00
44
66
Enea AZS Poznań
DGT Politechnika Gdańska
2019-12-21 18:30
58
75
Artego Bydgoszcz
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-12-22 17:00
71
65
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
AZS Uniwersytet Gdański
2019-12-22 18:00
87
59
CosinusMED Widzew Łódź
CCC Polkowice
TV | 2019-12-22 18:00
60
77
TV Toya - 2019-12-22 17:55
AZS Uniwersytet Gdański
CCC Polkowice
2020-01-04 17:00
57
88
DGT Politechnika Gdańska
Artego Bydgoszcz
2020-01-05 16:00
45
76
1KS Ślęza Wrocław
CosinusMED Widzew Łódź
2020-01-05 17:00
67
70
Wisła Kraków
Enea AZS Poznań
2020-01-08 18:30
78
60
Energa Toruń
DGT Politechnika Gdańska
2020-01-11 18:00
57
48
CosinusMED Widzew Łódź
AZS Uniwersytet Gdański
TV | 2020-01-11 18:00
78
67
TV Toya - 2020-01-11 17:55
Enea AZS Poznań
1KS Ślęza Wrocław
2020-01-11 19:00
41
72
Artego Bydgoszcz
Wisła Kraków
2020-01-12 18:00
76
69
CCC Polkowice
Arka Gdynia
2020-01-12 19:00
61
65
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TV | 2020-01-12 19:10
88
65
Sportklub -
1KS Ślęza Wrocław
Wisła Kraków
2020-01-16 18:30
54
48
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-17 17:00
80
88
CCC Polkowice
MKS Pruszków
2020-01-17 19:30
95
59
Arka Gdynia
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-18 17:00
--
--
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
2020-01-18 19:30
--
--
nr zawodniczka nazwisko paszport urodzony wzrost pozycja
20 Alana Beard Stany Zjednoczone 1982-05-14 181 niska skrzydłowa
5 Shameka Christon Stany Zjednoczone 1982-02-15 186 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
4 Marta Dobrowolska Polska 1989-01-29 181 niska skrzydłowa
23 Ewelina Gala Polska 1990-05-22 185 silna skrzydłowa / środkowa
5 Louice Halvarsson Wenezuela 1989-01-15 189 środkowa
11 Roneeka Hodges Stany Zjednoczone 1982-07-19 180 rzucająca / niska skrzydłowa
7 Magda Kaczmarska Polska 1990-07-14 183 rzucająca / niska skrzydłowa
15 Magdalena Leciejewska Polska 1986-06-29 191 silna skrzydłowa
14 Ivana Matovic Serbia 1983-09-11 197 środkowa
22 Kamila Miazga Polska 1991-11-21 172 rozgrywająca / rzucająca
9 Elżbieta Mukosiej Polska 1983-01-01 178 rzucająca / niska skrzydłowa
6 Paulina Pawlak Polska 1984-07-01 170 rozgrywająca
8 Erin Phillips Australia 1985-05-19 173 rozgrywająca / rzucająca
13 Emilija Podrug Chorwacja 1979-12-20 190 silna skrzydłowa
21 Claudia Sosnowska Polska 1990-04-06 187 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
10 Olivia Szumełda-Krzycka Polska 1990-05-04 180 rzucająca / niska skrzydłowa
25 Marta Urbaniak Polska 1987-01-15 182 rzucająca / niska skrzydłowa
12 Marta Witkowska Polska 1988-12-12 193 środkowa
6 Tanasha Wright Stany Zjednoczone 1983-11-29 177 rozgrywająca
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne Foods by Ann

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Sponsor główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Lublin

Partnerzy

Lubelskie Energa Enel-Med Enel-Sport Aerowatch Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa