Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2019-01-27 15:10
88
81
Sportklub - 2019-01-27 15:00
CCC Polkowice
Enea AZS Poznań
2019-02-02 19:00
117
46
PGE MKK Siedlce
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2019-02-03 15:10
74
77
Sportklub -
Wisła CanPack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-02-03 16:00
81
60
Artego Bydgoszcz
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2019-02-03 17:00
78
70
Energa Toruń
Widzew Łódź
2019-02-03 17:00
105
71
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Arka Gdynia
2019-02-03 18:00
88
79
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
1KS Ślęza Wrocław
2019-02-09 15:00
88
82
Energa Toruń
Enea AZS Poznań
TV | 2019-02-09 15:10
90
51
Sportklub -
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Widzew Łódź
2019-02-09 16:00
58
77
Arka Gdynia
Wisła CanPack Kraków
2019-02-09 17:00
76
71
PGE MKK Siedlce
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-02-09 17:00
69
97
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
CCC Polkowice
2019-02-10 17:00
68
89
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2019-02-16 15:10
100
47
Sportklub - 2019-02-16 15:00
Artego Bydgoszcz
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-02-16 18:00
72
76
Energa Toruń
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2019-02-16 18:00
109
69
1KS Ślęza Wrocław
Arka Gdynia
2019-02-16 18:30
62
60
Widzew Łódź
Enea AZS Poznań
TV | 2019-02-20 20:00
80
61
Bliżej Sportu - 2019-02-20 19:55
Enea AZS Poznań
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
TV | 2019-02-23 15:10
--
--
Sportklub - 2019-02-23 15:00
Arka Gdynia
Artego Bydgoszcz
2019-02-23 17:00
--
--
PGE MKK Siedlce
1KS Ślęza Wrocław
2019-02-23 17:00
--
--
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Wisła CanPack Kraków
2019-02-23 17:00
--
--
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Widzew Łódź
2019-02-23 18:00
--
--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CCC Polkowice
TV | 2019-02-24 19:00
--
--
Youtube; https://www.youtube.com/watch?v=2q27hb7UhI4 - 2019-02-24 18:55
nr zawodniczka paszport urodzony wzrost pozycja
20 Alana Beard Stany Zjednoczone 1982-05-14 181 niska skrzydłowa
5 Shameka Christon Stany Zjednoczone 1982-02-15 186 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
4 Marta Dobrowolska Polska 1989-01-29 181 niska skrzydłowa
23 Ewelina Gala Polska 1990-05-22 185 silna skrzydłowa
5 Louice Halvarsson Wenezuela 1989-01-15 189 środkowa
11 Roneeka Hodges Stany Zjednoczone 1982-07-19 180 rzucająca / niska skrzydłowa
7 Magda Kaczmarska Polska 1990-07-14 183 rzucająca / niska skrzydłowa
15 Magdalena Leciejewska Polska 1986-06-29 191 silna skrzydłowa
14 Ivana Matovic Serbia 1983-09-11 197 środkowa
22 Kamila Miazga Polska 1991-11-21 172 rozgrywająca / rzucająca
9 Elżbieta Mukosiej Polska 1983-01-01 178 rzucająca / niska skrzydłowa
6 Paulina Pawlak Polska 1984-07-01 170 rozgrywająca
8 Erin Phillips Australia 1985-05-19 173 rozgrywająca / rzucająca
13 Emilija Podrug Chorwacja 1979-12-20 190 silna skrzydłowa
21 Claudia Sosnowska Polska 1990-04-06 187 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
10 Olivia Szumełda-Krzycka Polska 1990-05-04 180 rzucająca / niska skrzydłowa
25 Marta Urbaniak Polska 1987-01-15 182 rzucająca / niska skrzydłowa
12 Marta Witkowska Polska 1988-12-12 193 środkowa
6 Tanasha Wright Stany Zjednoczone 1983-11-29 177 rozgrywająca
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja