Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
CosinusMED Widzew Łódź
CCC Polkowice
TV | 2019-12-22 18:00
60
77
TV Toya - 2019-12-22 17:55
AZS Uniwersytet Gdański
CCC Polkowice
2020-01-04 17:00
57
88
DGT Politechnika Gdańska
Artego Bydgoszcz
2020-01-05 16:00
45
76
1KS Ślęza Wrocław
CosinusMED Widzew Łódź
2020-01-05 17:00
67
70
Wisła Kraków
Enea AZS Poznań
2020-01-08 18:30
78
60
Energa Toruń
DGT Politechnika Gdańska
2020-01-11 18:00
57
48
CosinusMED Widzew Łódź
AZS Uniwersytet Gdański
TV | 2020-01-11 18:00
78
67
TV Toya - 2020-01-11 17:55
Enea AZS Poznań
1KS Ślęza Wrocław
2020-01-11 19:00
41
72
Artego Bydgoszcz
Wisła Kraków
2020-01-12 18:00
76
69
CCC Polkowice
Arka Gdynia
2020-01-12 19:00
61
65
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TV | 2020-01-12 19:10
88
65
Sportklub -
1KS Ślęza Wrocław
Wisła Kraków
2020-01-16 18:30
54
48
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-17 17:00
80
88
CCC Polkowice
MKS Pruszków
2020-01-17 19:30
95
59
Arka Gdynia
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-18 17:00
70
65
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
2020-01-18 19:30
64
72
Arka Gdynia
CCC Polkowice
2020-01-19 16:00
83
73
Wisła Kraków
Energa Toruń
2020-01-25 17:00
74
52
Enea AZS Poznań
CosinusMED Widzew Łódź
TV | 2020-01-25 17:10
69
78
Sportklub - 2020-01-25 17:00
Arka Gdynia
AZS Uniwersytet Gdański
2020-01-25 18:00
93
83
DGT Politechnika Gdańska
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-25 18:00
66
86
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2020-01-26 17:00
68
75
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CCC Polkowice
2020-01-26 18:00
71
66
Wisła Kraków
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-30 18:00
--
--
nr zawodniczka nazwisko paszport urodzony wzrost pozycja
0 Naomi Davenport Stany Zjednoczone 1997-06-19 180 rozgrywająca
9 Nina Dedić Chorwacja 1996-11-17 188 środkowa
10 Marta Dobrowolska Polska 1989-01-29 181 niska skrzydłowa
97 Tatiana Grigoreva Rosja 1990-05-24 180 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
5 Paulina Niedziółka Polska 1997-10-02 175 rzucająca
11 Karolina Podkańska Polska 1998-11-09 180 rzucająca / niska skrzydłowa
17 Maja Šćekić Serbia 1987-05-04 170 rozgrywająca
14 Emilia Tłumak Polska 1982-08-15 184 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
43 Zuzanna Urban Polska 2001-12-24 175 rozgrywająca / rzucająca
25 Marta Urbaniak Polska 1987-01-15 182 rzucająca / niska skrzydłowa
7 Marta Wieczyńska Polska 1998-05-18 180 rozgrywająca / rzucająca
22 Latoya Williams Stany Zjednoczone 1987-07-18 190 silna skrzydłowa / środkowa
 
  trener rola
 Elen ShakirovaTrener

Odeszli

Weronika Telenga (zawodniczka, 2019-10-30), Piotr Neyder (trener, 2019-10-30)

Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne Foods by Ann

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Sponsor główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Lublin

Partnerzy

Lubelskie Energa Enel-Med Enel-Sport Aerowatch Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa