Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Enea AZS Poznań
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2018-11-24 18:00
69
81
CCC Polkowice
PGE MKK Siedlce
2018-11-24 19:00
89
56
Energa Toruń
Arka Gdynia
TV | 2018-11-25 15:10
62
71
Sportklub -
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2018-11-25 17:00
62
78
Artego Bydgoszcz
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-11-25 17:00
79
43
Widzew Łódź
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-11-25 18:00
78
85
TV Toya - 2018-11-25 17:55
Arka Gdynia
Enea AZS Poznań
2018-12-01 15:00
91
69
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
CCC Polkowice
2018-12-01 17:00
43
81
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2018-12-01 18:00
74
54
1KS Ślęza Wrocław
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-12-02 15:10
80
69
Sportklub - 2018-12-02 15:00
PGE MKK Siedlce
Energa Toruń
2018-12-02 18:00
69
77
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Artego Bydgoszcz
2018-12-02 18:00
73
74
Enea AZS Poznań
PGE MKK Siedlce
2018-12-08 18:00
85
88
Energa Toruń
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-12-08 18:00
89
48
CCC Polkowice
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2018-12-09 15:10
78
73
Sportklub - 2018-12-09 15:00
Artego Bydgoszcz
Wisła CanPack Kraków
2018-12-09 18:00
70
60
Widzew Łódź
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2018-12-09 18:00
92
80
TV Toya - 2018-12-09 17:55
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Arka Gdynia
2018-12-09 18:00
65
79
CCC Polkowice
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-12-15 15:10
--
--
Sportklub - 2018-12-15 15:00
PGE MKK Siedlce
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2018-12-15 16:00
--
--
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Enea AZS Poznań
2018-12-15 17:00
--
--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Widzew Łódź
2018-12-15 19:00
--
--
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2018-12-16 17:00
--
--
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2018-12-16 18:00
--
--

Kariera zawodniczki w Polsce

  • 2018/2019 - Artego Bydgoszcz (EBLK)
  • 2017/2018 - Basket 25 KWK River Tower Bydgoszcz (U22K)
  • 2017/2018 - KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz (1LK)
  • 2017/2018 - Artego Bydgoszcz (EBLK)
  • 2016/2017 - XX LO MS Bydgoszcz (2LK)
  • 2016/2017 - KS Basket 25 Bydgoszcz (U22K)
  • 2016/2017 - Artego Bydgoszcz (BLK)
  • 2015/2016 - KS Basket 25 Bydgoszcz (U22K)
  • 2015/2016 - KS Basket 25 Bydgoszcz (1LK)
  • 2015/2016 - Artego Bydgoszcz (TBLK)
  • 2014/2015 - Basket 25 Bydgoszcz (U22K)
  • 2012/2013 - Małopolskie (OOM Dz)
  • 2011/2012 - Małopolskie (OOM Dz)

O zawodniczce

Statystyki sumy

sezon drużyna m s5 min pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
% % % % % a o s
Energa Basket Liga Kobiet
2018/2019 Artego Bydgoszcz 3 0 12:53 3 50.0 50.0 20.0 2 1 3 1 3 1 -11
2017/2018 Artego Bydgoszcz 4 0 08:00 2 50.0 50.0 3 1 4 2 7 9
2016/2017 Artego Bydgoszcz 5 0 15:21 2 100.0 3 2 5 2 2 1 1 4 -8
2015/2016 Artego Bydgoszcz 6 0 09:15 2 50.0 4 4 1 1 2 1 1 3 11

Statystyki średnie

sezon drużyna m s5 min pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
c/w c/w c/w c/w a o s
Energa Basket Liga Kobiet
2018/2019 Artego Bydgoszcz 3 04:17 1.0 0.3/0.7 / 0.3/0.7 0.3/1.7 0.70 0.30 1.00 0.30 1.00 0.3 -3.7
2017/2018 Artego Bydgoszcz 4 02:00 0.5 0.3/0.5 / 0.3/0.5 / 0.80 0.30 1.00 0.5 1.8 2.3
2016/2017 Artego Bydgoszcz 5 03:04 0.4 /0.4 / /0.4 0.4/0.4 0.60 0.40 1.00 0.40 0.4 0.20 0.20 0.8 -1.6
2015/2016 Artego Bydgoszcz 6 01:32 0.3 /0.2 / /0.2 0.3/0.7 0.70 0.70 0.2 0.20 0.30 0.2 0.20 0.5 1.8
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport
Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD