Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Energa Toruń
2018-11-10 15:00
61
66
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
2018-11-10 15:00
47
80
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Widzew Łódź
TV | 2018-11-10 15:10
50
82
Sportklub - 2018-11-10 15:00
Arka Gdynia
CCC Polkowice
2018-11-10 17:30
68
75
PGE MKK Siedlce
Artego Bydgoszcz
2018-11-10 18:00
68
88
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Wisła CanPack Kraków
2018-11-11 18:00
64
75
Enea AZS Poznań
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2018-11-24 18:00
69
81
CCC Polkowice
PGE MKK Siedlce
2018-11-24 19:00
89
56
Energa Toruń
Arka Gdynia
TV | 2018-11-25 15:10
62
71
Sportklub -
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2018-11-25 17:00
62
78
Artego Bydgoszcz
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-11-25 17:00
79
43
Widzew Łódź
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-11-25 18:00
78
85
TV Toya - 2018-11-25 17:55
Arka Gdynia
Enea AZS Poznań
2018-12-01 15:00
91
69
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
CCC Polkowice
2018-12-01 17:00
43
81
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2018-12-01 18:00
74
54
1KS Ślęza Wrocław
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-12-02 15:10
80
69
Sportklub - 2018-12-02 15:00
PGE MKK Siedlce
Energa Toruń
2018-12-02 18:00
69
77
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Artego Bydgoszcz
2018-12-02 18:00
73
74
Enea AZS Poznań
PGE MKK Siedlce
2018-12-08 18:00
85
88
Energa Toruń
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-12-08 18:00
89
48
CCC Polkowice
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2018-12-09 15:10
78
73
Sportklub - 2018-12-09 15:00
Artego Bydgoszcz
Wisła CanPack Kraków
2018-12-09 18:00
70
60
Widzew Łódź
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2018-12-09 18:00
92
80
TV Toya - 2018-12-09 17:55
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Arka Gdynia
2018-12-09 18:00
65
79

Kariera zawodniczki w Polsce

  • 2018/2019 - Golden Tulip Politechnika Gdańska II (1LK)
  • 2018/2019 - Sunreef Yachts Politechnika Gdańska (EBLK)
  • 2017/2018 - Golden Tulip Politechnika Gdańska II (1LK)
  • 2016/2017 - Politechnika Gdańska (2LM)
  • 2016/2017 - Politechnika Gdańska (1LK)
  • 2015/2016 - Politechnika Gdańsk (U22K)
  • 2015/2016 - Politechnika Gdańska (1LK)
  • 2014/2015 - Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk (U22K)
  • 2014/2015 - Politechnika Gdańska (1LK)
  • 2013/2014 - Riviera Gdynia (TBLK)

O zawodniczce

Statystyki sumy

sezon drużyna m s5 min pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
% % % % % a o s
Energa Basket Liga Kobiet
2018/2019 Sunreef Yachts Politechnika Gdańska 6 0 71:11 5 12.5 12.5 12.5 1 7 8 2 8 1 5 1 1 -3 -48
2013/2014 Riviera Gdynia 8 0 26:36 2 20.0 12.5 1 2 3 2 1 1 3 3 6
Puchar Polski Kobiet
2013/2014 Riviera Gdynia 1 0 14:12 3 33.3 25.0 4 4 2 1 2 -13

Statystyki średnie

sezon drużyna m s5 min pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
c/w c/w c/w c/w a o s
Energa Basket Liga Kobiet
2018/2019 Sunreef Yachts Politechnika Gdańska 6 11:51 0.8 0.2/1.3 0.2/1.3 0.3/2.7 / 0.20 1.20 1.30 0.3 1.30 0.20 0.8 0.20 0.20 -0.5 -8.0
2013/2014 Riviera Gdynia 8 03:19 0.3 0.1/0.6 /0.4 0.1/1.0 / 0.10 0.30 0.40 0.3 0.10 0.10 0.40 0.4 0.8
Puchar Polski Kobiet
2013/2014 Riviera Gdynia 1 14:12 3.0 /1.0 1.0/3.0 1.0/4.0 / 4.00 4.00 2.0 1.00 2.0 -13.0
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport
Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD