Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Energa Toruń
2018-11-10 15:00
61
66
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
2018-11-10 15:00
47
80
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Widzew Łódź
TV | 2018-11-10 15:10
50
82
Sportklub - 2018-11-10 15:00
Arka Gdynia
CCC Polkowice
2018-11-10 17:30
68
75
PGE MKK Siedlce
Artego Bydgoszcz
2018-11-10 18:00
68
88
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Wisła CanPack Kraków
2018-11-11 18:00
64
75
Enea AZS Poznań
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2018-11-24 18:00
69
81
CCC Polkowice
PGE MKK Siedlce
2018-11-24 19:00
89
56
Energa Toruń
Arka Gdynia
TV | 2018-11-25 15:10
62
71
Sportklub -
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2018-11-25 17:00
62
78
Artego Bydgoszcz
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-11-25 17:00
79
43
Widzew Łódź
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-11-25 18:00
78
85
TV Toya - 2018-11-25 17:55
Arka Gdynia
Enea AZS Poznań
2018-12-01 15:00
91
69
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
CCC Polkowice
2018-12-01 17:00
43
81
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2018-12-01 18:00
74
54
1KS Ślęza Wrocław
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-12-02 15:10
80
69
Sportklub - 2018-12-02 15:00
PGE MKK Siedlce
Energa Toruń
2018-12-02 18:00
69
77
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Artego Bydgoszcz
2018-12-02 18:00
73
74
Enea AZS Poznań
PGE MKK Siedlce
2018-12-08 18:00
85
88
Energa Toruń
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-12-08 18:00
89
48
CCC Polkowice
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2018-12-09 15:10
78
73
Sportklub - 2018-12-09 15:00
Artego Bydgoszcz
Wisła CanPack Kraków
2018-12-09 18:00
70
60
Widzew Łódź
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2018-12-09 18:00
92
80
TV Toya - 2018-12-09 17:55
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Arka Gdynia
2018-12-09 18:00
65
79
Tiffany Hayes
Tiffany Hayes
Numer: 15
Data urodzenia: 1989-09-20 (29)
Wzrost: 178 cm
Obywatelstwo: AZE
Pozycja: rzucająca / niska skrzydłowa

Kariera zawodniczki w Polsce

  • 2018/2019 - CCC Polkowice (EBLK)

O zawodniczce

Statystyki sumy

sezon drużyna m s5 min pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
% % % % % a o s
Energa Basket Liga Kobiet
2018/2019 CCC Polkowice 6 500 137:40 93 65.8 52.9 61.8 84.2 5 15 20 10 12 25 7 10 1 103 83

Statystyki średnie

sezon drużyna m s5 min pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
c/w c/w c/w c/w a o s
Energa Basket Liga Kobiet
2018/2019 CCC Polkowice 6 0.8 22:56 15.5 4.2/6.3 1.5/2.8 5.7/9.2 2.7/3.2 0.80 2.50 3.30 1.7 2.00 4.20 1.2 1.70 0.20 17.2 13.8
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport
Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD