Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
PGE MKK Siedlce
Artego Bydgoszcz
2018-11-10 18:00
68
88
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Wisła CanPack Kraków
2018-11-11 18:00
64
75
Enea AZS Poznań
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2018-11-24 18:00
69
81
CCC Polkowice
PGE MKK Siedlce
2018-11-24 19:00
89
56
Energa Toruń
Arka Gdynia
TV | 2018-11-25 15:10
62
71
Sportklub -
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2018-11-25 17:00
62
78
Artego Bydgoszcz
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-11-25 17:00
79
43
Widzew Łódź
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-11-25 18:00
78
85
TV Toya - 2018-11-25 17:55
Arka Gdynia
Enea AZS Poznań
2018-12-01 15:00
91
69
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
CCC Polkowice
2018-12-01 17:00
43
81
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2018-12-01 18:00
74
54
1KS Ślęza Wrocław
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-12-02 15:10
80
69
Sportklub - 2018-12-02 15:00
PGE MKK Siedlce
Energa Toruń
2018-12-02 18:00
69
77
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Artego Bydgoszcz
2018-12-02 18:00
73
74
Enea AZS Poznań
PGE MKK Siedlce
2018-12-08 18:00
85
88
Energa Toruń
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-12-08 18:00
89
48
CCC Polkowice
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2018-12-09 15:10
78
73
Sportklub - 2018-12-09 15:00
Artego Bydgoszcz
Wisła CanPack Kraków
2018-12-09 18:00
70
60
Widzew Łódź
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2018-12-09 18:00
92
80
TV Toya - 2018-12-09 17:55
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Arka Gdynia
2018-12-09 18:00
65
79
CCC Polkowice
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-12-15 15:10
--
--
Sportklub - 2018-12-15 15:00
PGE MKK Siedlce
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2018-12-15 16:00
--
--
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Enea AZS Poznań
2018-12-15 17:00
--
--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Widzew Łódź
2018-12-15 19:00
--
--

Kariera zawodniczki w Polsce

  • 2018/2019 - Widzew Łódź (EBLK)
  • 2017/2018 - Widzew Łódź (U22K)
  • 2017/2018 - KKS Olsztyn (1LK)
  • 2017/2018 - Widzew Łódź (EBLK)
  • 2016/2017 - Widzew Szkoła Gortata Łódź (2LK)
  • 2016/2017 - Cosinus Widzew Łódź (U22K)
  • 2016/2017 - Grot Mobilis Pabianice (1LK)
  • 2016/2017 - Cosinus Widzew Łódź (BLK)
  • 2015/2016 - Grot Alles Pabianice (1LK)
  • 2015/2016 - Widzew Łódź (U22K)
  • 2015/2016 - Widzew Łódź (TBLK)
  • 2014/2015 - Widzew Łódź (U22K)
  • 2014/2015 - Widzew Łódź (TBLK)
  • 2012/2013 - Łódzkie (OOM Dz)
  • 2011/2012 - Łódzkie (OOM Dz)

O zawodniczce

Statystyki sumy

sezon drużyna m s5 min pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
% % % % % a o s
Energa Basket Liga Kobiet
2018/2019 Widzew Łódź 4 0 12:39 3 33.3 33.3 50.0 3 -27
2017/2018 Widzew Łódź 1 0 06:37 1 1 4
2016/2017 Cosinus Widzew Łódź 13 0 97:36 20 28.6 33.3 29.0 33.3 6 4 10 7 9 5 10 7 1 5 11 -34

Statystyki średnie

sezon drużyna m s5 min pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
c/w c/w c/w c/w a o s
Energa Basket Liga Kobiet
2018/2019 Widzew Łódź 4 03:09 0.8 0.3/0.8 / 0.3/0.8 0.3/0.5 0.80 -6.8
2017/2018 Widzew Łódź 1 06:37 /1.0 / /1.0 / 1.00 1.00 4.0
2016/2017 Cosinus Widzew Łódź 13 07:30 1.5 0.6/2.2 0.1/0.2 0.7/2.4 0.1/0.2 0.50 0.30 0.80 0.5 0.70 0.40 0.8 0.50 0.10 0.40 0.8 -2.6
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport
Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD