Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
CCC Polkowice
2018-01-27 17:00
65
94
Wisła CanPack Kraków
Energa Toruń
2018-01-27 17:00
72
77
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Basket 90 Gdynia
2018-01-27 18:00
77
75
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
Enea AZS Poznań
2018-01-28 16:00
80
67
1KS Ślęza Wrocław
Widzew Łódź
TV | 2018-01-28 16:00
68
57
Echo24 - 2018-01-27 00:00
Artego Bydgoszcz
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2018-01-28 17:00
85
66
YouTube - 2018-01-27 00:00
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Basket 90 Gdynia
2018-01-31 17:00
70
98
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-02-03 17:00
65
77
TV Proart - 2018-02-03 00:00
Widzew Łódź
PGE MKK Siedlce
TV | 2018-02-03 18:00
76
73
Toya - 2018-02-03 17:55
Energa Toruń
1KS Ślęza Wrocław
2018-02-03 18:00
72
49
Enea AZS Poznań
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2018-02-04 18:00
80
97
TV Com - 2018-02-03 18:00
CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
TV | 2018-02-04 19:00
81
71
TVP Wrocław -
Enea AZS Poznań
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
TV | 2018-02-17 18:15
66
80
TV Com - 2018-02-17 18:00
1KS Ślęza Wrocław
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2018-02-18 16:00
82
63
Echo24 -
PGE MKK Siedlce
Energa Toruń
2018-02-18 16:00
59
61
Artego Bydgoszcz
Basket 90 Gdynia
TV | 2018-02-18 17:00
92
85
YouTube - 2018-02-17 00:00
Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
2018-02-18 17:00
64
69
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2018-02-18 18:00
66
77
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
PGE MKK Siedlce
TV | 2018-02-21 18:00
--
--
TV Proart - 2018-02-21 00:00
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2018-02-21 18:00
--
--
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2018-02-21 19:00
--
--
TVP Wrocław - 2018-02-21 18:50
Enea AZS Poznań
Artego Bydgoszcz
TV | 2018-02-21 20:00
--
--
TV Com - 2018-02-21 18:00
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2018-02-24 18:00
--
--
Widzew Łódź
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-02-24 18:00
--
--
m drużyna pkt mecze zw. - por. dom wyjazd pkt. zd. - pkt. str. różnica stosunek
1 Wisła CanPack Kraków 27 18 9 - 9 0 - 9 9 - 0 0 - 0 0 0.0000
2 CCC Polkowice 27 18 9 - 9 0 - 9 9 - 0 0 - 0 0 0.0000
3 Odra Brzeg 27 18 9 - 9 0 - 9 9 - 0 0 - 0 0 0.0000
4 Basket 90 Gdynia 27 18 9 - 9 0 - 9 9 - 0 0 - 0 0 0.0000
5   MTK 27 18 9 - 9 0 - 9 9 - 0 0 - 0 0 0.0000
6   Finepharm AZS KK 27 18 9 - 9 0 - 9 9 - 0 0 - 0 0 0.0000
7   Azoty Meblotap 27 18 9 - 9 0 - 9 9 - 0 0 - 0 0 0.0000
8 ŁKS Siemens AGD Łódź 27 18 9 - 9 0 - 9 9 - 0 0 - 0 0 0.0000
9 Enea AZS PWSZ Gorzów Wlkp. 27 18 9 - 9 0 - 9 9 - 0 0 - 0 0 0.0000
10   Enea AZS Poznań 27 18 9 - 9 0 - 9 9 - 0 0 - 0 0 0.0000
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka