Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Basket 90 Gdynia
Widzew Łódź
2017-11-19 18:00
97
62
CCC Polkowice
Energa Toruń
TV | 2017-11-19 19:00
70
50
TVP Wrocław - 2017-11-19 18:50
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
CCC Polkowice
2017-11-25 17:00
63
68
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-11-26 16:00
71
69
Wisła CanPack Kraków
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-11-26 16:00
79
44
Energa Toruń
Basket 90 Gdynia
TV | 2017-11-26 17:00
89
79
TV Toruń - 2017-11-26 16:50
PGE MKK Siedlce
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TV | 2017-11-26 17:00
68
80
https://www.facebook.com/SportSiedlcePL/videos/1608456515916070/?notif_id=1511517418328305&notif_t=live_video_schedule_broadcaster -
Widzew Łódź
Enea AZS Poznań
2017-11-29 18:00
66
72
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
Widzew Łódź
2017-12-02 17:00
77
61
Artego Bydgoszcz
Wisła CanPack Kraków
TV | 2017-12-03 17:00
67
78
https://www.youtube.com/watch?v=4naX6weiIWM - 2017-12-03 16:55
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
1KS Ślęza Wrocław
2017-12-03 17:00
76
81
Basket 90 Gdynia
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-12-03 17:00
69
62
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
PGE MKK Siedlce
2017-12-03 18:00
79
68
1KS Ślęza Wrocław
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TV | 2017-12-07 18:30
68
73
Echo24 - 2017-12-07 18:25
PGE MKK Siedlce
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-12-09 16:00
61
71
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Enea AZS Poznań
TV | 2017-12-09 17:00
75
79
TV Proart - 2017-12-09 00:00
Energa Toruń
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2017-12-09 18:00
63
74
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Widzew Łódź
2017-12-09 18:00
73
44
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-12-10 17:00
52
58
YouTube - 2017-12-10 16:55
CCC Polkowice
Basket 90 Gdynia
TV | 2017-12-10 19:00
82
64
TVP Wrocław - 2017-12-09 18:50
Enea AZS Poznań
Energa Toruń
TV | 2017-12-12 18:00
71
76
TV Com - 2017-12-12 17:55
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Widzew Łódź
2017-12-16 17:00
--
--
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Energa Toruń
2017-12-16 18:00
--
--
Enea AZS Poznań
CCC Polkowice
TV | 2017-12-16 18:15
--
--
TV Com - 2017-12-16 18:00
m drużyna pkt mecze zw. - por. dom wyjazd pkt. zd. - pkt. str. różnica stosunek
1 Artego Bydgoszcz 40 22 18 - 4 10 - 1 8 - 3 1721 - 1270 +451 1.3551
2 Wisła CanPack Kraków 40 22 18 - 4 10 - 1 8 - 3 1656 - 1348 +308 1.2285
3 1KS Ślęza Wrocław 39 22 17 - 5 10 - 1 7 - 4 1681 - 1427 +254 1.1780
4 MKS Polkowice 39 22 17 - 5 10 - 1 7 - 4 1455 - 1337 +118 1.0883
5 Basket 90 Gdynia 36 22 14 - 8 8 - 3 6 - 5 1562 - 1563 -1 0.9994
6 Pszczółka AZS UMCS Lublin 34 22 12 - 10 7 - 4 5 - 6 1485 - 1400 +85 1.0607
7 Energa Toruń 31 22 9 - 13 5 - 6 4 - 7 1507 - 1491 +16 1.0107
8 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 29 22 7 - 15 5 - 6 2 - 9 1333 - 1445 -112 0.9225
9 Widzew Łódź 28 22 6 - 16 3 - 8 3 - 8 1358 - 1603 -245 0.8472
10 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. 28 22 6 - 16 5 - 6 1 - 10 1290 - 1491 -201 0.8652
11 PGE MKK Siedlce 27 22 5 - 17 4 - 7 1 - 10 1446 - 1748 -302 0.8272
12 JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 25 22 3 - 19 1 - 10 2 - 9 1266 - 1637 -371 0.7734
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka