13.11.2008 09:39, Rozmawiał: Kuba Patykowski
Agata Gajda: Trzeba wykorzystywać sytuacje
- Niestety przy takich meczach jak z Lotosem, z Wisłą, z tymi drużynami z najwyższej półki trzeba wykorzystywać każdą sytuację, a niestety nie udało nam się to - mówi Agata Gajda, zawodniczka CCC Polkowice