16.12.2010 21:33, Rozmawiał: Damian Juszczyk
Ewelina Kobryn: Robiłyśmy, co w naszej mocy
- Taranto było w naszym zasięgu, ale tym razem się nie udało. Robiłyśmy wszystko, co było w naszej mocy. W kolejnych spotkaniach nadal będziemy walczyć o następne wygrane - mówiła po starciu Euroligi z włoską drużyną Cras Basket Taranto zawodniczka Wisły Can-Pack Kraków, Ewelina Kobryn.