Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
AZS Uniwersytet Gdański
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-10-05 17:00
65
101
Arka Gdynia
Energa Toruń
2019-10-05 17:30
77
50
DGT Politechnika Gdańska
Enea AZS Poznań
2019-10-06 18:00
102
91
CCC Polkowice
CosinusMED Widzew Łódź
2019-10-06 19:00
79
57
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Arka Gdynia
2019-10-09 18:00
82
89
Energa Toruń
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-10-09 18:00
62
92
Artego Bydgoszcz
DGT Politechnika Gdańska
2019-10-09 18:00
92
54
CosinusMED Widzew Łódź
1KS Ślęza Wrocław
2019-10-09 18:00
53
70
CCC Polkowice
AZS Uniwersytet Gdański
2019-10-09 19:00
90
50
Wisła Kraków
Artego Bydgoszcz
2019-10-12 17:00
65
61
1KS Ślęza Wrocław
Enea AZS Poznań
2019-10-13 17:00
78
43
AZS Uniwersytet Gdański
CosinusMED Widzew Łódź
2019-10-13 17:00
59
84
DGT Politechnika Gdańska
Energa Toruń
2019-10-13 18:00
83
74
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-10-13 18:00
90
85
Arka Gdynia
CCC Polkowice
TV | 2019-10-13 18:10
85
56
Sportklub -
AZS Uniwersytet Gdański
Arka Gdynia
2019-10-19 18:00
55
73
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-10-19 19:00
69
59
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
DGT Politechnika Gdańska
2019-10-20 18:00
92
57
Energa Toruń
Wisła Kraków
2019-10-20 18:00
58
111
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-10-20 18:00
81
59
CosinusMED Widzew Łódź
Enea AZS Poznań
2019-10-20 18:00
75
83
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
AZS Uniwersytet Gdański
2019-10-26 15:00
--
--
Arka Gdynia
CosinusMED Widzew Łódź
2019-10-26 16:00
--
--
DGT Politechnika Gdańska
CCC Polkowice
2019-10-26 18:00
--
--

Widzew Szkoła Gortata Łódź

nr zawodniczka nazwisko paszport urodzony wzrost pozycja
4 Alicja Bednarek Polska 1983-11-06 170 rozgrywająca / rzucająca
13 Arina Bilotserkivska Ukraina 1989-12-03 170 rozgrywająca
42 Sarah Boothe Stany Zjednoczone 1990-07-08 196 środkowa
18 Natalia Gzinka Polska 1998-06-18 178 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
6 Aleksandra Jagodzińska Polska 1991-08-01 187 silna skrzydłowa / środkowa
12 Beata Jurczyńska Polska 1995-10-06 181 rzucająca / niska skrzydłowa
16 Magdalena Kaźmierczak Polska 1995-03-14 172 niska skrzydłowa
8 Katarzyna Kenig Polska 1979-04-01 185 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
27 Katarzyna Kępka Polska 1997-02-03 183 silna skrzydłowa / środkowa
24 Natalia Klimczyk Polska 1998-05-20 183 silna skrzydłowa / środkowa
11 Paulina Kossowska Polska 1997-01-26 178 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
23 Anna Kudelska Polska 1998-03-27 169 rozgrywająca / rzucająca
31 Lidia Niedzielska Polska 1988-02-28 174 rozgrywająca
9 Ewelina Okonek Polska 1995-07-23 167 rozgrywająca / rzucająca
30 Cecilia Okoye Stany Zjednoczone 1991-09-13 185 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
25 Wioleta Płócienniczak Polska 1996-02-14 183 silna skrzydłowa / środkowa
23 Angela Rodriguez Stany Zjednoczone 1991-12-24 173 rozgrywająca
10 Roksana Schmidt Polska 1992-11-22 181 rzucająca / niska skrzydłowa
14 Klaudia Sosnowska Polska 1990-04-06 186 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
17 Wiktoria Zapart Polska 1996-01-13 187 silna skrzydłowa / środkowa
 
  trener rola
 Elżbieta NowakTrener

Odeszli

Joanna Łabuz (zawodniczka, 2015-01-15), Adrianne Ross (zawodniczka, 2015-01-05), Adam Ziemiński (trener, 2015-02-13)

Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa