Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Arka Gdynia
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2019-01-27 15:00
70
54
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2019-01-27 15:10
88
81
Sportklub - 2019-01-27 15:00
CCC Polkowice
Enea AZS Poznań
2019-02-02 19:00
117
46
PGE MKK Siedlce
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2019-02-03 15:10
74
77
Sportklub -
Wisła CanPack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-02-03 16:00
81
60
Artego Bydgoszcz
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2019-02-03 17:00
78
70
Energa Toruń
Widzew Łódź
2019-02-03 17:00
105
71
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Arka Gdynia
2019-02-03 18:00
88
79
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
1KS Ślęza Wrocław
2019-02-09 15:00
88
82
Energa Toruń
Enea AZS Poznań
TV | 2019-02-09 15:10
90
51
Sportklub -
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Widzew Łódź
2019-02-09 16:00
58
77
Arka Gdynia
Wisła CanPack Kraków
2019-02-09 17:00
76
71
PGE MKK Siedlce
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-02-09 17:00
69
97
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
CCC Polkowice
2019-02-10 17:00
68
89
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2019-02-16 15:10
100
47
Sportklub - 2019-02-16 15:00
Artego Bydgoszcz
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-02-16 18:00
72
76
Energa Toruń
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2019-02-16 18:00
109
69
1KS Ślęza Wrocław
Arka Gdynia
2019-02-16 18:30
62
60
Widzew Łódź
Enea AZS Poznań
TV | 2019-02-20 20:00
--
--
Bliżej Sportu - 2019-02-20 19:55
Enea AZS Poznań
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
TV | 2019-02-23 15:10
--
--
Sportklub - 2019-02-23 15:00
Arka Gdynia
Artego Bydgoszcz
2019-02-23 17:00
--
--
PGE MKK Siedlce
1KS Ślęza Wrocław
2019-02-23 17:00
--
--
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Wisła CanPack Kraków
2019-02-23 17:00
--
--
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Widzew Łódź
2019-02-23 18:00
--
--
nr zawodniczka paszport urodzony wzrost pozycja
7 Natalia Bucyk Polska 1998-01-05 181 niska skrzydłowa
22 Paula Bułhak Polska 1994-09-26 181 rzucająca / niska skrzydłowa
21 Jamierra Faulkner Stany Zjednoczone 1992-03-09 168 rozgrywająca
13 Weronika Gajda Polska 1989-01-27 174 rozgrywająca
9 Ewelina Gala Polska 1990-05-22 185 silna skrzydłowa
20 Isabelle Harrison Stany Zjednoczone 1993-09-27 190 środkowa
23 Magdalena Idziorek Polska 1992-12-28 179 niska skrzydłowa
14 Magdalena Leciejewska Polska 1986-06-29 191 silna skrzydłowa
10 Noemie Mayombo Belgia 1991-02-10 170 rozgrywająca / rzucająca
44 Raisa Musina Rosja 1998-03-31 190 silna skrzydłowa / środkowa
4 Walerija Musina Rosja 1987-08-18 183 rzucająca / niska skrzydłowa
8 Mariona Ortiz Hiszpania 1992-02-28 181 rozgrywająca / rzucająca
11 Marija Rezan Chorwacja 1989-08-08 196 środkowa
6 Angelika Stankiewicz Polska 1995-03-31 170 rozgrywająca / rzucająca
25 Marta Urbaniak Polska 1987-01-15 182 rzucająca / niska skrzydłowa
 
  trener rola
 Maroš KovačikTrener
 Sergii VozniukAsystent trenera

Odeszli

Brittany Boyd (zawodniczka, 2016-12-02), Vadim Czeczuro (trener, 2016-11-04), Štefan Svitek (trener, 2016-11-28)

Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja