Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
2019-11-03 18:00
63
71
CosinusMED Widzew Łódź
Artego Bydgoszcz
TV | 2019-11-03 18:00
74
81
TV Toya - 2019-11-03 17:55
CCC Polkowice
Wisła Kraków
2019-11-03 19:00
75
46
Wisła Kraków
1KS Ślęza Wrocław
2019-11-07 18:30
71
69
DGT Politechnika Gdańska
Arka Gdynia
2019-11-09 15:00
52
85
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
DGT Politechnika Gdańska
2019-11-23 17:00
81
63
Arka Gdynia
Wisła Kraków
2019-11-23 17:00
88
55
AZS Uniwersytet Gdański
1KS Ślęza Wrocław
2019-11-23 17:00
55
77
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Artego Bydgoszcz
2019-11-23 18:00
94
77
Energa Toruń
CosinusMED Widzew Łódź
2019-11-23 18:00
79
77
CCC Polkowice
Enea AZS Poznań
2019-11-23 19:00
67
44
Enea AZS Poznań
AZS Uniwersytet Gdański
2019-11-30 16:00
68
65
DGT Politechnika Gdańska
CosinusMED Widzew Łódź
2019-11-30 16:00
70
67
Wisła Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-11-30 17:00
52
70
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
TV | 2019-12-01 15:40
67
62
Sportklub - 2019-12-01 15:30
Energa Toruń
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-12-01 17:00
61
90
1KS Ślęza Wrocław
Arka Gdynia
2019-12-01 17:00
58
63
Wisła Kraków
AZS Uniwersytet Gdański
2019-12-03 18:00
65
40
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
1KS Ślęza Wrocław
2019-12-07 15:00
--
--
DGT Politechnika Gdańska
Wisła Kraków
2019-12-07 17:00
--
--
AZS Uniwersytet Gdański
Artego Bydgoszcz
2019-12-07 17:00
--
--
CCC Polkowice
Energa Toruń
2019-12-07 19:00
--
--
Arka Gdynia
Enea AZS Poznań
2019-12-08 17:00
--
--
CosinusMED Widzew Łódź
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-12-08 19:00
--
--
Wybierz przeciwnika:
  • Artego Bydgoszcz
  • Enea AZS Poznań
  • Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
  • Wisła CanPack Kraków
  • MTK Pabianice
  • ŁKS Siemens AGD Łódź
  • Finepharm AZS KK Jelenia Góra
  • Arcus SMS PZKosz Łomianki
  • AZS Politechnika Warszawa
  • WUKS Korona Marmorin Wschowa
  • Energa Toruń
  • KS Odra Brzeg
  • CCC Polkowice
  • VBW Gdynia
  • MKS Tęcza Leszno
  • LOTOS PKO BP Gdynia

Statystyki sumy

drużyna m pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
c w % c w % c w % c w % a o s
Przeciwnicy
Przeciwnicy 184 25641 7615 16113 47.3 1891 5888 32.1 9506 22001 43.2 4738 6563 72.2 3349 7875 11224 4374 6714 5577 3566 834 25742

Statystyki średnie

drużyna m pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
c w % c w % c w % c w % a o s
Przeciwnicy
Przeciwnicy 184 139.4 41.4 87.6 47.3 10.3 32.0 32.1 51.7 119.6 43.2 25.8 35.7 72.2 18.20 42.80 61.00 23.8 36.49 30.3 19.38 4.53 139.9
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Gospodarz Turnieju

Partnerzy

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa