Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Arka Gdynia
Energa Toruń
2019-01-19 19:15
66
68
CCC Polkowice
Energa Toruń
2019-01-20 15:00
66
45
1KS Ślęza Wrocław
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2019-01-26 17:00
66
64
PGE MKK Siedlce
Widzew Łódź
2019-01-26 17:00
86
92
Energa Toruń
CCC Polkowice
2019-01-26 18:00
63
76
Arka Gdynia
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2019-01-27 15:00
70
54
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2019-01-27 15:10
88
81
Sportklub - 2019-01-27 15:00
CCC Polkowice
Enea AZS Poznań
2019-02-02 19:00
117
46
PGE MKK Siedlce
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2019-02-03 15:10
74
77
Sportklub -
Wisła CanPack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-02-03 16:00
81
60
Artego Bydgoszcz
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2019-02-03 17:00
78
70
Energa Toruń
Widzew Łódź
2019-02-03 17:00
105
71
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Arka Gdynia
2019-02-03 18:00
88
79
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
1KS Ślęza Wrocław
2019-02-09 15:00
88
82
Energa Toruń
Enea AZS Poznań
TV | 2019-02-09 15:10
90
51
Sportklub -
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Widzew Łódź
2019-02-09 16:00
58
77
Arka Gdynia
Wisła CanPack Kraków
2019-02-09 17:00
76
71
PGE MKK Siedlce
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-02-09 17:00
69
97
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
CCC Polkowice
2019-02-10 17:00
68
89
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2019-02-16 15:10
100
47
Sportklub - 2019-02-16 15:00
Artego Bydgoszcz
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-02-16 18:00
72
76
Energa Toruń
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2019-02-16 18:00
109
69
1KS Ślęza Wrocław
Arka Gdynia
2019-02-16 18:30
62
60
Widzew Łódź
Enea AZS Poznań
TV | 2019-02-20 20:00
--
--
Bliżej Sportu - 2019-02-20 19:55
nr zawodniczka paszport urodzony wzrost pozycja
10 Anna Baran Polska 1986-11-27 183 silny skrzydłowy / środkowy
7 Lori Crisman Stany Zjednoczone 1982-07-10 181 silna skrzydłowa
5 Aleksandra Kaja Polska 1987-10-29 176 niska skrzydłowa
13 Patrycja Klomfas Polska 1991-03-06 168 rzucająca
6 Monika Maj Polska 1991-05-19 175 rzucająca / niska skrzydłowa
24 Tierney Meg Stany Zjednoczone 1982-06-28 190 środkowa
22 Kristen Morris Stany Zjednoczone 1987-08-03 188 silna skrzydłowa
21 Magdalena Palacz Polska 1993-03-05 172 rzucająca
12 Sabina Parus Polska 1988-08-09 173 rozgrywająca / rzucająca
8 Ilona Płaczkiewicz Polska 1991-12-25 176 niska skrzydłowa
4 Stephanie Raymond Stany Zjednoczone 1985-01-15 164 rozgrywająca
51 Daria Rudzińska Polska 1993-05-14 178 rozgrywająca
34 Monika Sibora Polska 1976-03-23 168 rzucający
11 Agnieszka Szott-Hejmej Polska 1982-03-23 186 niska skrzydłowa
23 Karina Szybała Polska 1993-06-25 180 rzucająca
9 Angela Tisdale Stany Zjednoczone 1985-03-25 170 rzucająca
25 Marta Urbaniak Polska 1987-01-15 182 rzucająca / niska skrzydłowa
15 Natalia Żandarska Polska 1984-06-25 191 środkowa
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja