Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Energa Toruń
PGE MKK Siedlce
2019-03-09 18:00
121
63
Enea AZS Poznań
Arka Gdynia
2019-03-09 18:00
74
78
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-03-09 18:00
57
86
CCC Polkowice
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2019-03-10 19:00
95
47
1KS Ślęza Wrocław
Widzew Łódź
TV | 2019-03-16 15:10
72
66
Sportklub - 2019-03-16 15:00
PGE MKK Siedlce
Enea AZS Poznań
2019-03-16 16:00
83
92
Arka Gdynia
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2019-03-16 17:00
98
60
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Energa Toruń
2019-03-16 17:00
54
86
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
CCC Polkowice
2019-03-16 18:00
75
88
Wisła CanPack Kraków
Artego Bydgoszcz
2019-03-16 18:00
59
69
Wisła CanPack Kraków
PGE MKK Siedlce
2019-03-19 18:00
90
60
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
2019-03-20 18:30
76
81
Widzew Łódź
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TV | 2019-03-23 16:30
81
79
TV Toya - 2019-03-23 16:25
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
PGE MKK Siedlce
2019-03-23 17:00
95
59
Energa Toruń
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-03-23 18:00
87
65
Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
TV | 2019-03-23 18:10
70
77
Sportklub - 2019-03-23 18:00
Enea AZS Poznań
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2019-03-23 18:30
69
68
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-03-24 17:00
--
--
PGE MKK Siedlce
CCC Polkowice
2019-03-25 17:00
--
--
Arka Gdynia
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-03-27 18:00
--
--
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Enea AZS Poznań
2019-03-27 18:00
--
--
Artego Bydgoszcz
Widzew Łódź
2019-03-27 18:00
--
--
Wisła CanPack Kraków
Energa Toruń
2019-03-27 18:30
--
--
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2019-03-27 19:00
--
--
nr zawodniczka paszport urodzony wzrost pozycja
32 Jazmine Davis Stany Zjednoczone 1993-12-15 170 rozgrywająca
4 Kinga Demczur Polska 1994-07-29 176 rozgrywająca
00 Khaalia Hillsman Stany Zjednoczone 1996-08-01 197 środkowa
21 Olga Jędrzejczak Polska 2002-11-19 181 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
23 Irena Matović Czarnogóra 1988-05-23 186 silna skrzydłowa
16 Julia Niemojewska Polska 1998-06-16 170 rozgrywająca / rzucająca
7 Marta Nowicka Polska 1997-09-19 171 rozgrywająca
10 Magdalena Parysek-Bochniak Polska 1989-10-27 182 silna skrzydłowa
12 Aleksandra Parzeńska Polska 1997-09-16 187 silna skrzydłowa / środkowa
14 Weronika Piechowiak Polska 2002-02-26 181 rzucająca / niska skrzydłowa
2 Alicja Rogozińska Polska 2002-06-30 168 rozgrywająca
8 Olena Samburska Ukraina 1989-01-31 176 rzucająca
13 Karolina Stefańczyk Polska 1999-05-12 182 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
11 Dominika Urbaniak Polska 1987-01-21 187 środkowa
Kaja Wróblewska Polska 2000-02-10 183 silna skrzydłowa
Sara Wróblewska Polska 2000-02-10 183 silna skrzydłowa / środkowa
 
  trener rola
 Vadim CzeczuroTrener

Odeszli

Marek Lebiedziński (trener, 2019-02-08)

Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja