Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-04-02 18:00
61
69
Energa Toruń
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-02 19:00
66
77
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-04-02 19:00
82
77
Arka Gdynia
Wisła CanPack Kraków
2019-04-03 18:00
80
75
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-04-03 18:00
58
66
Energa Toruń
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-03 19:00
66
76
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-04-03 19:00
73
58
Wisła CanPack Kraków
Arka Gdynia
TV | 2019-04-06 15:30
71
72
Wisła TV - 2019-04-06 15:25
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2019-04-06 18:00
68
76
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2019-04-06 19:00
62
78
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CCC Polkowice
TV | 2019-04-06 19:00
57
72
YouTube, https://youtu.be/BcuYXUPIKqE - 2019-04-06 18:55
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2019-04-07 18:00
75
65
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2019-04-07 19:00
77
70
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-13 18:30
76
89
CCC Polkowice
Arka Gdynia
TV | 2019-04-13 19:00
92
60
Youtube, https://www.youtube.com/watch?v=NJZjYoNBDxI - 2019-04-13 18:55
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-14 17:00
65
72
CCC Polkowice
Arka Gdynia
TV | 2019-04-14 19:10
68
50
Sportklub -
Arka Gdynia
CCC Polkowice
2019-04-17 18:00
71
80
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2019-04-17 19:10
61
63
Sportklub - 2019-04-17 19:00
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2019-04-18 16:40
82
56
SportKlub - 2019-04-18 16:30
CCC Polkowice
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2019-04-23 18:10
--
--
Sportklub - 2019-04-23 18:00
Arka Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2019-04-23 18:30
--
--
CCC Polkowice
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2019-04-24 18:10
--
--
Sportklub - 2019-04-24 18:00
1KS Ślęza Wrocław
Arka Gdynia
TV | 2019-04-26 18:25
--
--
Sportklub - 2019-04-26 18:15
  rekord data w meczu z wynik
celny rzut za 2 24 16.03.2019 16:00 PGE MKK Siedlce 83 : 92
wykonywany rzut za 2 61 23.03.2019 18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 69 : 68
skuteczność za 2 51.4000 03.03.2019 17:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 78 : 63
celny rzut za 3 11 27.10.2018 15:10 Widzew Łódź 81 : 70
wykonywany rzut za 3 25 27.10.2018 15:10 Widzew Łódź 81 : 70
skuteczność za 3 50.0000 13.01.2019 16:00 1KS Ślęza Wrocław 83 : 59
celny rzut z gry 33 16.03.2019 16:00 PGE MKK Siedlce 83 : 92
wykonywany rzut za gry 75 16.03.2019 16:00 PGE MKK Siedlce 83 : 92
skuteczność z gry 48.0000 24.11.2018 18:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 69 : 81
celny rzut wolny 22 23.03.2019 18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 69 : 68
wykonywany rzut wolny 29 23.03.2019 18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 69 : 68
skuteczność za 1 87.5000 23.02.2019 15:10 Sunreef Yachts Politechnika Gdańska 82 : 89
punkty 92 16.03.2019 16:00 PGE MKK Siedlce 83 : 92
zbiórki w ataku 21 03.11.2018 18:00 Sunreef Yachts Politechnika Gdańska 88 : 71
zbiórki w obronie 33 23.03.2019 18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 69 : 68
zbiórki 51 23.03.2019 18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 69 : 68
asysty 27 16.03.2019 16:00 PGE MKK Siedlce 83 : 92
faule 28 06.03.2019 18:30 Artego Bydgoszcz 75 : 81
faule wymuszone 23 23.03.2019 18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 69 : 68
straty 30 22.12.2018 18:00 InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski 71 : 94
przechwyty 12 23.03.2019 18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 69 : 68
bloki 6 23.03.2019 18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 69 : 68
bloki otrzymane 8 27.03.2019 18:00 InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski 101 : 69
asysty/straty 3.9000 16.03.2019 16:00 PGE MKK Siedlce 83 : 92
przechwyty/straty 1.4000 16.03.2019 16:00 PGE MKK Siedlce 83 : 92
eval 117 16.03.2019 16:00 PGE MKK Siedlce 83 : 92
+/- 55 27.10.2018 15:10 Widzew Łódź 81 : 70
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja