Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Arka Gdynia
Energa Toruń
2019-01-19 19:15
66
68
CCC Polkowice
Energa Toruń
2019-01-20 15:00
66
45
1KS Ślęza Wrocław
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2019-01-26 17:00
66
64
PGE MKK Siedlce
Widzew Łódź
2019-01-26 17:00
86
92
Energa Toruń
CCC Polkowice
2019-01-26 18:00
63
76
Arka Gdynia
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2019-01-27 15:00
70
54
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2019-01-27 15:10
88
81
Sportklub - 2019-01-27 15:00
CCC Polkowice
Enea AZS Poznań
2019-02-02 19:00
117
46
PGE MKK Siedlce
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2019-02-03 15:10
74
77
Sportklub -
Wisła CanPack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-02-03 16:00
81
60
Artego Bydgoszcz
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2019-02-03 17:00
78
70
Energa Toruń
Widzew Łódź
2019-02-03 17:00
105
71
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Arka Gdynia
2019-02-03 18:00
88
79
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
1KS Ślęza Wrocław
2019-02-09 15:00
88
82
Energa Toruń
Enea AZS Poznań
TV | 2019-02-09 15:10
90
51
Sportklub -
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Widzew Łódź
2019-02-09 16:00
58
77
Arka Gdynia
Wisła CanPack Kraków
2019-02-09 17:00
76
71
PGE MKK Siedlce
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-02-09 17:00
69
97
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
CCC Polkowice
2019-02-10 17:00
68
89
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2019-02-16 15:10
100
47
Sportklub - 2019-02-16 15:00
Artego Bydgoszcz
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-02-16 18:00
72
76
Energa Toruń
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2019-02-16 18:00
109
69
1KS Ślęza Wrocław
Arka Gdynia
2019-02-16 18:30
62
60
Widzew Łódź
Enea AZS Poznań
TV | 2019-02-20 20:00
--
--
Bliżej Sportu - 2019-02-20 19:55
data mecz wynik
06.10.2018 19:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 76 : 67
14.10.2018 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Arka Gdynia 61 : 95
17.10.2018 18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - PGE MKK Siedlce 68 : 97
21.10.2018 18:00 Widzew Łódź - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 81 : 69
28.10.2018 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski 55 : 113
04.11.2018 16:00 Wisła CanPack Kraków - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 92 : 46
10.11.2018 15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław 47 : 80
25.11.2018 17:00 Artego Bydgoszcz - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 79 : 43
01.12.2018 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - CCC Polkowice 43 : 81
08.12.2018 18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 89 : 48
15.12.2018 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Enea AZS Poznań 74 : 72
22.12.2018 15:10 Sunreef Yachts Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 74 : 40
13.01.2019 20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 67 : 88
27.01.2019 15:00 Arka Gdynia - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 70 : 54
03.02.2019 15:10 PGE MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 74 : 77
09.02.2019 16:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Widzew Łódź 58 : 77
16.02.2019 15:10 InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 100 : 47
23.02.2019 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła CanPack Kraków -- : --
27.02.2019 18:30 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski -- : --
02.03.2019 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz -- : --
09.03.2019 19:00 CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski -- : --
16.03.2019 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń -- : --
23.03.2019 18:00 Enea AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski -- : --
27.03.2019 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Sunreef Yachts Politechnika Gdańska -- : --
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja