Energa Toruń
30 : 92 8:25 | 10:18 | 10:16 | 2:33
CCC Polkowice
Etap I - 3 kolejka | 11.10.2020 17:00
Sędziowie: Damian Ottenburger, Jakub Pietrzak, Maciej Krupiński | Komisarz: Leszek Pujdak

Energa Toruń

Trener: Tomasz Herkt

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Feyonda Fitzgerald 14 38:554/19 21.11/7 14.35/26 19.23/3 100.01 3 4 3 3 5 8 1   3 -7 -54
7 Marta Wieczyńska 0 19:450/3 0.00/2 0.00/5 0.0     1 1 1 1   3     1 -6 -38
8 Petra Zaplatova 0 14:570/1 0.00/4 0.00/5 0.0     2 2   3 2         -3 -20
9 Karolina Podkańska 6 34:460/8 0.02/5 40.02/13 15.4   1 6 7 1 3 1 5 2   1 0 -55
14 Emilia Tłumak DNP                                   
15 Łucja Grzenkowicz 5 32:560/2 0.01/5 20.01/7 14.32/2 100.02 4 6 1 2 1 3       3 -45
17 Barbara Brzezińska DNP                                   
18 Jagoda Jarzynowska DNP                                   
22 Breanna Lewis 2 25:551/1 100.00/1 0.01/2 50.0   2 4 6   2   3       4 -45
29 Martyna Cieminska 0 01:05                                0 -8
30 Karolina Wiewiórska DNP                                   
77 Magdalena Ziętara 3 31:411/3 33.30/1 0.01/4 25.01/3 33.31 1 2   3 3 1 2     1 -45
Drużyna 3 2 5   1
Suma 30 200:00 6/37 16,2 4/25 16 10/62 16,1 6/8 75 10 23 33 6 17 12 24 5   5 -8  

CCC Polkowice

Trener: Karol Kowalewski. Asystent: Wojciech Eljasz-Radzikowski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Julia Drop 19 20:411/1 100.05/10 50.06/11 54.52/2 100.0  4 4 5 3 2 3       20 27
7 Aaryn Ellenberg-Wiley 9 21:472/4 50.01/4 25.03/8 37.52/2 100.0  3 3 3 1 1 3 2     9 27
10 Dragana Stanković 13 21:366/8 75.00/1 0.06/9 66.71/1 100.04 4 8 2 3 1 1 1 4   24 38
12 Sylwia Siemienas 6 13:38   2/2 100.02/2 100.0     6 6     1 1       11 26
13 Weronika Gajda 5 23:281/4 25.01/2 50.02/6 33.3     3 3 9 1 4 1 4     16 30
15 Klaudia Gertchen 9 18:502/3 66.70/4 0.02/7 28.65/5 100.01   1 3 2 3   1     9 28
21 Alicja Grabska 3 10:091/1 100.00/3 0.01/4 25.01/2 50.0      2 1 1   1     2 20
23 Patrycja Tomaszewicz 5 06:431/2 50.01/2 50.02/4 50.0   1   1         2     6 19
24 Keisha Hampton 14 23:041/1 100.04/7 57.15/8 62.5   2 4 6 2 1   2 2     19 28
25 Abigail Glomazic 1 17:150/2 0.00/3 0.00/5 0.01/2 50.01 7 8 1   3 1 2     5 31
33 Weronika Telenga 8 22:494/5 80.0   4/5 80.0   2 8 10     1 2 2 1   18 36
Drużyna 1 2 3   3
Suma 92 200:00 19/31 61,3 14/38 36,8 33/69 47,8 12/14 85,7 12 41 53 27 12 17 17 17 5   139  
  Energa Toruń CCC Polkowice
Punkty ze strat 7 32
Punkty w "pomalowanym" 10 (5/20) 25 36 (18/25) 72
Punkty drugiej szansy 0 7
Punkty szybkiego ataku 4 34
Punkty z ławki 6 47
  Energa Toruń CCC Polkowice
Najwyższe prowadzenie 0 () 62 (30-92)
Najwyższa seria punktowa 5 (28-57) 23 (28-80)
Zmiany prowadzenia 0
Remisy 1
Czas na prowadzeniu 00:00 38:27