Runda Zasadnicza (1 kolejka)

AZS Uniwersytet Gdański - GTK Gdynia 03.10.2020
03.10.2020
--:--
Energa Toruń - Enea AZS Poznań 03.10.2020
03.10.2020
--:--
CTL Zagłębie Sosnowiec - 1KS Ślęza Wrocław 03.10.2020 17:00
03.10.2020 17:00
--:--
VBW Arka Gdynia - AZS Politechnika Gdańska 03.10.2020 17:00
03.10.2020 17:00
--:--
CCC Polkowice - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 03.10.2020 19:00
03.10.2020 19:00
--:--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - KS Basket 25 Bydgoszcz 04.10.2020 16:30
04.10.2020 16:30
--:--

Runda Zasadnicza (2 kolejka)

KS Basket 25 Bydgoszcz - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 07.10.2020
07.10.2020
--:--
CCC Polkowice - CTL Zagłębie Sosnowiec 07.10.2020
07.10.2020
--:--
1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń 07.10.2020
07.10.2020
--:--
VBW Arka Gdynia - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 07.10.2020 18:00
07.10.2020 18:00
--:--
Enea AZS Poznań - AZS Uniwersytet Gdański 07.10.2020 18:30
07.10.2020 18:30
--:--
AZS Politechnika Gdańska - GTK Gdynia 07.10.2020 19:30
07.10.2020 19:30
--:--

Runda Zasadnicza (3 kolejka)

GTK Gdynia - Enea AZS Poznań 10.10.2020
10.10.2020
--:--
AZS Uniwersytet Gdański - 1KS Ślęza Wrocław 10.10.2020
10.10.2020
--:--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - VBW Arka Gdynia 10.10.2020
10.10.2020
--:--
CTL Zagłębie Sosnowiec - KS Basket 25 Bydgoszcz 11.10.2020 17:00
11.10.2020 17:00
--:--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - AZS Politechnika Gdańska 11.10.2020 18:00
11.10.2020 18:00
--:--
Energa Toruń - CCC Polkowice 13.10.2020
13.10.2020
--:--

Runda Zasadnicza (4 kolejka)

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 17.10.2020
17.10.2020
--:--
KS Basket 25 Bydgoszcz - Energa Toruń 17.10.2020
17.10.2020
--:--
CCC Polkowice - AZS Uniwersytet Gdański 17.10.2020
17.10.2020
--:--
1KS Ślęza Wrocław - GTK Gdynia 17.10.2020
17.10.2020
--:--
VBW Arka Gdynia - CTL Zagłębie Sosnowiec 17.10.2020 17:00
17.10.2020 17:00
--:--
AZS Politechnika Gdańska - Enea AZS Poznań 17.10.2020 18:00
17.10.2020 18:00
--:--

Runda Zasadnicza (5 kolejka)

Enea AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław 21.10.2020 19:00
21.10.2020 19:00
--:--
GTK Gdynia - CCC Polkowice 24.10.2020
24.10.2020
--:--
AZS Uniwersytet Gdański - KS Basket 25 Bydgoszcz 24.10.2020
24.10.2020
--:--
Energa Toruń - VBW Arka Gdynia 24.10.2020
24.10.2020
--:--
CTL Zagłębie Sosnowiec - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 24.10.2020
24.10.2020
--:--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - AZS Politechnika Gdańska 24.10.2020
24.10.2020
--:--

Runda Zasadnicza (6 kolejka)

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - CTL Zagłębie Sosnowiec 31.10.2020
31.10.2020
--:--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Energa Toruń 31.10.2020
31.10.2020
--:--
KS Basket 25 Bydgoszcz - GTK Gdynia 31.10.2020
31.10.2020
--:--
CCC Polkowice - Enea AZS Poznań 31.10.2020
31.10.2020
--:--
VBW Arka Gdynia - AZS Uniwersytet Gdański 31.10.2020 17:00
31.10.2020 17:00
--:--
AZS Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław 31.10.2020 18:00
31.10.2020 18:00
--:--

Runda Zasadnicza (7 kolejka)

Enea AZS Poznań - KS Basket 25 Bydgoszcz 06.11.2020 17:00
06.11.2020 17:00
--:--
CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław 07.11.2020
07.11.2020
--:--
GTK Gdynia - VBW Arka Gdynia 07.11.2020
07.11.2020
--:--
AZS Uniwersytet Gdański - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 07.11.2020
07.11.2020
--:--
Energa Toruń - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 07.11.2020
07.11.2020
--:--
CTL Zagłębie Sosnowiec - AZS Politechnika Gdańska 07.11.2020
07.11.2020
--:--

Runda Zasadnicza (8 kolejka)

CTL Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń 21.11.2020
21.11.2020
--:--
AZS Uniwersytet Gdański - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 21.11.2020
21.11.2020
--:--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - GTK Gdynia 21.11.2020
21.11.2020
--:--
KS Basket 25 Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław 21.11.2020
21.11.2020
--:--
VBW Arka Gdynia - Enea AZS Poznań 21.11.2020 17:00
21.11.2020 17:00
--:--
AZS Politechnika Gdańska - CCC Polkowice 21.11.2020 18:00
21.11.2020 18:00
--:--

Runda Zasadnicza (9 kolejka)

CCC Polkowice - KS Basket 25 Bydgoszcz 28.11.2020
28.11.2020
--:--
1KS Ślęza Wrocław - VBW Arka Gdynia 28.11.2020
28.11.2020
--:--
GTK Gdynia - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 28.11.2020
28.11.2020
--:--
AZS Uniwersytet Gdański - CTL Zagłębie Sosnowiec 28.11.2020
28.11.2020
--:--
Energa Toruń - AZS Politechnika Gdańska 28.11.2020
28.11.2020
--:--
Enea AZS Poznań - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 28.11.2020 18:30
28.11.2020 18:30
--:--

Runda Zasadnicza (10 kolejka)

Energa Toruń - AZS Uniwersytet Gdański 05.12.2020
05.12.2020
--:--
CTL Zagłębie Sosnowiec - GTK Gdynia 05.12.2020
05.12.2020
--:--
Enea AZS Poznań - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 05.12.2020
05.12.2020
--:--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław 05.12.2020
05.12.2020
--:--
VBW Arka Gdynia - CCC Polkowice 05.12.2020 17:00
05.12.2020 17:00
--:--
AZS Politechnika Gdańska - KS Basket 25 Bydgoszcz 05.12.2020 18:00
05.12.2020 18:00
--:--

Runda Zasadnicza (11 kolejka)

KS Basket 25 Bydgoszcz - VBW Arka Gdynia 12.12.2020
12.12.2020
--:--
CCC Polkowice - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 12.12.2020
12.12.2020
--:--
1KS Ślęza Wrocław - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 12.12.2020
12.12.2020
--:--
GTK Gdynia - Energa Toruń 12.12.2020
12.12.2020
--:--
AZS Uniwersytet Gdański - AZS Politechnika Gdańska 12.12.2020
12.12.2020
--:--
Enea AZS Poznań - CTL Zagłębie Sosnowiec 12.12.2020 18:30
12.12.2020 18:30
--:--

Runda Zasadnicza (12 kolejka)

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice 18.12.2020
18.12.2020
--:--
GTK Gdynia - AZS Uniwersytet Gdański 19.12.2020
19.12.2020
--:--
1KS Ślęza Wrocław - CTL Zagłębie Sosnowiec 19.12.2020
19.12.2020
--:--
KS Basket 25 Bydgoszcz - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 19.12.2020
19.12.2020
--:--
AZS Politechnika Gdańska - VBW Arka Gdynia 19.12.2020 18:00
19.12.2020 18:00
--:--
Enea AZS Poznań - Energa Toruń 19.12.2020 18:30
19.12.2020 18:30
--:--

Runda Zasadnicza (13 kolejka)

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - VBW Arka Gdynia 27.12.2020
27.12.2020
--:--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - KS Basket 25 Bydgoszcz 27.12.2020
27.12.2020
--:--
CTL Zagłębie Sosnowiec - CCC Polkowice 27.12.2020
27.12.2020
--:--
Energa Toruń - 1KS Ślęza Wrocław 27.12.2020
27.12.2020
--:--
AZS Uniwersytet Gdański - Enea AZS Poznań 27.12.2020
27.12.2020
--:--
GTK Gdynia - AZS Politechnika Gdańska 27.12.2020
27.12.2020
--:--

Runda Zasadnicza (14 kolejka)

1KS Ślęza Wrocław - AZS Uniwersytet Gdański 02.01.2021
02.01.2021
--:--
CCC Polkowice - Energa Toruń 02.01.2021
02.01.2021
--:--
KS Basket 25 Bydgoszcz - CTL Zagłębie Sosnowiec 02.01.2021
02.01.2021
--:--
AZS Politechnika Gdańska - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 02.01.2021
02.01.2021
--:--
VBW Arka Gdynia - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 02.01.2021 17:00
02.01.2021 17:00
--:--
Enea AZS Poznań - GTK Gdynia 03.01.2021 18:30
03.01.2021 18:30
--:--

Runda Zasadnicza (15 kolejka)

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 09.01.2021
09.01.2021
--:--
CTL Zagłębie Sosnowiec - VBW Arka Gdynia 09.01.2021
09.01.2021
--:--
Energa Toruń - KS Basket 25 Bydgoszcz 09.01.2021
09.01.2021
--:--
AZS Uniwersytet Gdański - CCC Polkowice 09.01.2021
09.01.2021
--:--
GTK Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław 09.01.2021
09.01.2021
--:--
Enea AZS Poznań - AZS Politechnika Gdańska 09.01.2021 18:30
09.01.2021 18:30
--:--

Runda Zasadnicza (16 kolejka)

1KS Ślęza Wrocław - Enea AZS Poznań 16.01.2021
16.01.2021
--:--
CCC Polkowice - GTK Gdynia 16.01.2021
16.01.2021
--:--
KS Basket 25 Bydgoszcz - AZS Uniwersytet Gdański 16.01.2021
16.01.2021
--:--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - CTL Zagłębie Sosnowiec 16.01.2021
16.01.2021
--:--
AZS Politechnika Gdańska - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 16.01.2021
16.01.2021
--:--
VBW Arka Gdynia - Energa Toruń 16.01.2021 17:00
16.01.2021 17:00
--:--

Runda Zasadnicza (17 kolejka)

CTL Zagłębie Sosnowiec - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 23.01.2021
23.01.2021
--:--
Energa Toruń - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 23.01.2021
23.01.2021
--:--
AZS Uniwersytet Gdański - VBW Arka Gdynia 23.01.2021
23.01.2021
--:--
GTK Gdynia - KS Basket 25 Bydgoszcz 23.01.2021
23.01.2021
--:--
1KS Ślęza Wrocław - AZS Politechnika Gdańska 23.01.2021
23.01.2021
--:--
Enea AZS Poznań - CCC Polkowice 23.01.2021 18:30
23.01.2021 18:30
--:--

Runda Zasadnicza (18 kolejka)

1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice 30.01.2021
30.01.2021
--:--
KS Basket 25 Bydgoszcz - Enea AZS Poznań 30.01.2021
30.01.2021
--:--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - AZS Uniwersytet Gdański 30.01.2021
30.01.2021
--:--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń 30.01.2021
30.01.2021
--:--
AZS Politechnika Gdańska - CTL Zagłębie Sosnowiec 30.01.2021
30.01.2021
--:--
VBW Arka Gdynia - GTK Gdynia 30.01.2021 17:00
30.01.2021 17:00
--:--

Runda Zasadnicza (19 kolejka)

Energa Toruń - CTL Zagłębie Sosnowiec 13.02.2021
13.02.2021
--:--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - AZS Uniwersytet Gdański 13.02.2021
13.02.2021
--:--
GTK Gdynia - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 13.02.2021
13.02.2021
--:--
1KS Ślęza Wrocław - KS Basket 25 Bydgoszcz 13.02.2021
13.02.2021
--:--
CCC Polkowice - AZS Politechnika Gdańska 13.02.2021
13.02.2021
--:--
Enea AZS Poznań - VBW Arka Gdynia 13.02.2021 18:30
13.02.2021 18:30
--:--

Runda Zasadnicza (20 kolejka)

KS Basket 25 Bydgoszcz - CCC Polkowice 20.02.2021
20.02.2021
--:--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Enea AZS Poznań 20.02.2021
20.02.2021
--:--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - GTK Gdynia 20.02.2021
20.02.2021
--:--
CTL Zagłębie Sosnowiec - AZS Uniwersytet Gdański 20.02.2021
20.02.2021
--:--
AZS Politechnika Gdańska - Energa Toruń 20.02.2021
20.02.2021
--:--
VBW Arka Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław 20.02.2021 17:00
20.02.2021 17:00
--:--

Runda Zasadnicza (21 kolejka)

AZS Uniwersytet Gdański - Energa Toruń 27.02.2021
27.02.2021
--:--
GTK Gdynia - CTL Zagłębie Sosnowiec 27.02.2021
27.02.2021
--:--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Enea AZS Poznań 27.02.2021
27.02.2021
--:--
1KS Ślęza Wrocław - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 27.02.2021
27.02.2021
--:--
CCC Polkowice - VBW Arka Gdynia 27.02.2021
27.02.2021
--:--
KS Basket 25 Bydgoszcz - AZS Politechnika Gdańska 27.02.2021
27.02.2021
--:--

Runda Zasadnicza (22 kolejka)

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice 03.03.2021
03.03.2021
--:--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław 03.03.2021
03.03.2021
--:--
CTL Zagłębie Sosnowiec - Enea AZS Poznań 03.03.2021
03.03.2021
--:--
Energa Toruń - GTK Gdynia 03.03.2021
03.03.2021
--:--
AZS Politechnika Gdańska - AZS Uniwersytet Gdański 03.03.2021
03.03.2021
--:--
VBW Arka Gdynia - KS Basket 25 Bydgoszcz 03.03.2021 17:00
03.03.2021 17:00
--:--