GTK Gdynia
60 : 79 16:18 | 15:25 | 17:17 | 12:19
Enea AZS Poznań
Etap I - 3 kolejka | 11.10.2020 16:00
Sędziowie: Paulina Gajdosz, Krzysztof Tuński, Tomasz Szczurewski | Komisarz: Andrzej Przechowski

GTK Gdynia

Trener: Jelena Škerović. Asystent: Tomasz Wojdyła

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Julia Bazan DNP                                   
4 Julia Niemojewska 16 38:257/13 53.80/3 0.07/16 43.82/4 50.01 5 6 6 4 4 1 4   1 20 -16
5 Kamila Borkowska 17 31:377/12 58.3   7/12 58.33/3 100.04 12 16   2 3 1 2     29 -12
6 Aleksandra Homza DNP                                   
8 Agata Makurat 3 28:500/1 0.01/5 20.01/6 16.7     4 4 1 1 1 2 1     2 -17
11 Alicja Płotka 0 17:24   0/1 0.00/1 0.0     2 2 2 1   1       2 -12
15 Magdalena Szulc 5 25:012/7 28.60/1 0.02/8 25.01/2 50.01 2 3   2 1 5     2 -4 -12
16 Justyna Rudzka DNP                                   
23 Alicja Żytkowska 10 25:021/6 16.72/2 100.03/8 37.52/2 100.0  1 1 2 3 1 2 2 1   9 -10
24 Aleksandra Teler DNP                                   
31 Agata Szmyrka 2 09:401/2 50.0   1/2 50.0   2   2 1 3   3       1 -6
33 Marta Marcinkowska 7 24:011/3 33.30/5 0.01/8 12.55/6 83.3      1 2 4 2   1   -1 -10
Drużyna 2 2 4   3
Suma 60 200:00 19/44 43,2 3/17 17,6 22/61 36,1 13/17 76,5 10 28 38 13 18 14 20 9 2 3 58  

Enea AZS Poznań

Trener: Grzegorz Zieliński. Asystent: Łukasz Zarzycki

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Alicja Rogozińska DNP                                   
5 Gmrice Davis 9 19:494/11 36.4   4/11 36.41/1 100.06 3 9   4 2 4 2 1   10 10
6 Daria Marciniak 10 33:465/10 50.00/2 0.05/12 41.70/1 0.05 6 11 5 2 1 1 1     18 21
7 Marta Nowicka 4 10:512/2 100.0   2/2 100.00/1 0.01 1 2 1 1 3 1       5 -2
10 Karolina Stefańczyk 3 10:47   1/1 100.01/1 100.0     1 1       2   1   3 9
11 Olga Jędrzejczak DNP                                   
12 Julia Adamowicz 12 30:503/6 50.01/6 16.74/12 33.33/4 75.01 1 2 1   4 1 3   1 8 17
14 Aleksandra Parzeńska 7 19:283/8 37.50/2 0.03/10 30.01/3 33.32 3 5   1 2 1   1   3 4
15 Weronika Piechowiak DNP                                   
22 Liliana Banaszak 6 06:573/4 75.0   3/4 75.0     3 3   2 1 2       6 3
23 Tiffany Brown 11 36:424/8 50.01/3 33.35/11 45.5     4 4 8 3 2 2 3     18 20
33 Jovana Popović 17 30:507/11 63.61/3 33.38/14 57.1     6 6 1 1 3 1     1 17 13
Drużyna 1 2 3   2
Suma 79 200:00 31/60 51,7 4/17 23,5 35/77 45,5 5/10 50 16 30 46 16 14 18 17 9 3 2 88  
  GTK Gdynia Enea AZS Poznań
Punkty ze strat 13 20
Punkty w "pomalowanym" 24 (12/24) 50 52 (26/42) 61,9
Punkty drugiej szansy 10 16
Punkty szybkiego ataku 8 9
Punkty z ławki 12 37
  GTK Gdynia Enea AZS Poznań
Najwyższe prowadzenie 3 (7-4) 21 (58-79)
Najwyższa seria punktowa 5 (7-4) 10 (16-26)
Zmiany prowadzenia 3
Remisy 4
Czas na prowadzeniu 03:49 34:34