DGT AZS Politechnika Gdańska
87 : 83 22:18 | 21:19 | 24:16 | 20:30
Enea AZS Poznań
Etap I - 4 kolejka | 09.12.2020 19:30
Sędziowie: Mariusz Nawrocki, Karol Nowak, Adrian Szczotka | Komisarz: Adam Greczyło

DGT AZS Politechnika Gdańska

Trener: Wojciech Szawarski. Asystent: Piotr Renkiel

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Anna Górska DNP                                   
5 Jowita Ossowska 7 28:212/4 50.00/1 0.02/5 40.03/4 75.0  4 4 3 1 3         10 18
7 Maja Šćekić 8 24:161/2 50.02/4 50.03/6 50.0     4 4 6 3   1 1     15 -18
10 Kateryna Rymarenko 11 27:391/2 50.03/4 75.04/6 66.7   1 4 5 4 3 1 3 1     16 6
11 Martyna Pyka 4 23:022/6 33.3   2/6 33.3   1 1 2   1   1       1 15
15 Karolina Strzelczyk 6 07:452/2 100.0   2/2 100.02/4 50.0        5 4 1       3 -10
22 Natalia Gwizdała 0 07:41   0/1 0.00/1 0.0         2   1 1       0 -6
24 Martyna Koc 18 24:275/7 71.42/5 40.07/12 58.32/2 100.01 3 4 3 2 1 2       18 -8
25 Aleksandra Zmierczak DNP                                   
32 Jazmine Davis 19 32:336/9 66.71/2 50.07/11 63.64/5 80.0  2 2 7 4 4     1 1 24 6
44 Ruth Hamblin 14 24:165/11 45.51/1 100.06/12 50.01/2 50.02 5 7   1 3     1 1 15 17
Drużyna 3 2 5   1
Suma 87 200:00 24/43 55,8 9/18 50 33/61 54,1 12/17 70,6 8 25 33 25 20 17 10 2 2 2 102  

Enea AZS Poznań

Trener: Grzegorz Zieliński. Asystent: Tomasz Baszak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Gmrice Davis 20 32:598/11 72.70/1 0.08/12 66.74/4 100.06 2 8   3 3 2 3     25 -7
6 Daria Marciniak 6 26:472/6 33.30/2 0.02/8 25.02/3 66.74 7 11   2 2   1 1 1 12 12
7 Marta Nowicka 6 22:02   2/4 50.02/4 50.0   1   1 3 1   2       6 16
10 Karolina Stefańczyk 4 15:391/4 25.00/2 0.01/6 16.72/2 100.0  1 1 1 2 1 1       0 0
12 Julia Adamowicz 5 18:371/3 33.31/2 50.02/5 40.0     2 2 3 2     1     8 -10
14 Aleksandra Parzeńska 0 06:280/1 0.0   0/1 0.0     2 2   1       1   2 7
15 Weronika Piechowiak DNP                                   
22 Liliana Banaszak 3 13:461/3 33.30/3 0.01/6 16.71/2 50.02 1 3 1 3 2 1 1     1 -20
23 Tiffany Brown 18 31:358/9 88.90/4 0.08/13 61.52/2 100.0  2 2 6 2 3 2     1 19 -8
33 Jovana Popović 21 32:074/9 44.41/3 33.35/12 41.710/11 90.9  5 5 5 1 9 1 1     23 -10
Drużyna 1 1 2   1
Suma 83 200:00 25/46 54,3 4/21 19 29/67 43,3 21/24 87,5 14 23 37 19 17 20 10 7 2 2 96  
  DGT AZS Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań
Punkty ze strat 9 8
Punkty w "pomalowanym" 40 (20/31) 64,5 42 (21/36) 58,3
Punkty drugiej szansy 15 13
Punkty szybkiego ataku 4 18
Punkty z ławki 32 16
  DGT AZS Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań
Najwyższe prowadzenie 17 (62-45) 2 (0-2)
Najwyższa seria punktowa 8 (19-9) 10 (76-73)
Zmiany prowadzenia 1
Remisy 3
Czas na prowadzeniu 37:07 01:21