1KS Ślęza Wrocław
79 : 57 21:18 | 16:10 | 27:13 | 15:16
GTK Gdynia
Etap I - 4 kolejka | 17.10.2020 17:00
Sędziowie: Ewa Matuszewska, Agata Maj, Tomasz Langowski | Komisarz: Marek Ćmikiewicz

1KS Ślęza Wrocław

Trener: Arkadiusz Rusin. Asystent: Krzysztof Wilkosz

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Alesia Sutton 15 25:396/10 60.01/3 33.37/13 53.80/2 0.0  2 2 7 1 3 3 2     15 7
4 Patrycja Klatt 9 23:260/1 0.03/5 60.03/6 50.0     1 1 2   1   1     10 14
9 Agata Dobrowolska 0 21:250/1 0.00/2 0.00/3 0.0     5 5 3     1       4 14
11 Anna Jasińska DNP                                   
12 Julia Tyszkiewicz 13 12:061/3 33.33/4 75.04/7 57.12/2 100.01 1 2   2 2       1 12 5
13 Nina Dedić 2 17:401/5 20.0   1/5 20.0     3 3 3 3   2       2 8
14 Bożena Puter 0 11:270/1 0.0   0/1 0.0   2 2 4 1   1 2       2 11
21 Anna Jakubiuk 12 22:015/8 62.50/1 0.05/9 55.62/2 100.01 1 2   2 2   1   1 11 15
22 Dominika Poleszak 4 12:26         4/4 100.01 1 2 2 3 2 1 1     8 13
24 Stephanie Jones 13 28:294/9 44.4   4/9 44.45/6 83.37 5 12 2 2 6   1 1   23 9
77 Nikola Dudasova 11 25:214/6 66.71/3 33.35/9 55.6   1 3 4 6 1 1 2 4     19 14
Drużyna 2 3 5   2
Suma 79 200:00 21/44 47,7 8/18 44,4 29/62 46,8 13/16 81,3 15 27 42 26 14 18 13 10 1 2 106  

GTK Gdynia

Trener: Jelena Škerović. Asystent: Tomasz Wojdyła

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Julia Piestrzyńska 9 13:403/3 100.01/3 33.34/6 66.7         2 2   3 3     9 -7
2 Julia Bazan 8 21:371/4 25.01/4 25.02/8 25.03/3 100.02 5 7 3   3 2       10 -12
4 Julia Niemojewska 4 33:471/3 33.30/3 0.01/6 16.72/2 100.0  3 3 5 4 2 3 3     7 -18
5 Kamila Borkowska 8 21:004/6 66.70/1 0.04/7 57.1   4 1 5   3 1 3       7 -14
7 Emily Kalenik 4 15:130/1 0.0   0/1 0.04/5 80.02 4 6   5 4 1   1   8 -6
8 Agata Makurat 0 08:44   0/1 0.00/1 0.0         1         1   1 -4
15 Magdalena Szulc 0 19:530/9 0.0   0/9 0.0   1 1 2 1     1 1   1 -6 -13
23 Alicja Żytkowska 16 26:441/4 25.04/8 50.05/12 41.72/2 100.01   1 1 2 2         11 -21
31 Agata Szmyrka 2 16:181/1 100.00/1 0.01/2 50.0     2 2 1   1         4 -11
33 Marta Marcinkowska 6 23:042/4 50.00/3 0.02/7 28.62/2 100.0  2 2 3 2 1 1       5 -4
Drużyna 3   3   3
Suma 57 200:00 13/35 37,1 6/24 25 19/59 32,2 13/14 92,9 13 18 31 17 18 14 17 7 2 1 56  
  1KS Ślęza Wrocław GTK Gdynia
Punkty ze strat 16 0
Punkty w "pomalowanym" 32 (16/31) 51,6 20 (10/23) 43,5
Punkty drugiej szansy 15 4
Punkty szybkiego ataku 16 9
Punkty z ławki 38 20
  1KS Ślęza Wrocław GTK Gdynia
Najwyższe prowadzenie 26 (67-41) 3 (2-5)
Najwyższa seria punktowa 10 (54-31) 7 (67-48)
Zmiany prowadzenia 9
Remisy 5
Czas na prowadzeniu 35:14 04:12