1KS Ślęza Wrocław
84 : 79 24:18 | 25:16 | 17:27 | 18:18
Enea AZS Poznań
Etap I - 5 kolejka | 24.10.2020 17:00
Sędziowie: Michał Chrakowiecki, Michał Sosin, Bartosz Puzoń | Komisarz: Arkadiusz Zagrodnik

1KS Ślęza Wrocław

Trener: Arkadiusz Rusin. Asystent: Krzysztof Wilkosz

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Alesia Sutton 26 38:399/15 60.01/3 33.310/18 55.65/6 83.32 7 9 8 2 5 4 2   1 32 3
9 Agata Dobrowolska 10 29:415/6 83.30/3 0.05/9 55.6   2 5 7 2 3 1 1       14 10
11 Anna Jasińska DNP                                   
12 Julia Tyszkiewicz 11 20:191/1 100.03/3 100.04/4 100.0         2 2 1 3       10 10
13 Nina Dedić 10 24:253/7 42.91/1 100.04/8 50.01/1 100.01 4 5 4 1 3 2 1     14 6
14 Bożena Puter DNP                                   
21 Anna Jakubiuk 6 31:353/7 42.90/1 0.03/8 37.50/1 0.04 1 5   1 2   1     6 3
24 Stephanie Jones 21 25:549/14 64.30/1 0.09/15 60.03/3 100.05 8 13 1 4 2 2 1     28 -6
77 Nikola Dudasova 0 29:270/2 0.00/4 0.00/6 0.0   2 3 5 2 4 2 2 1   1 0 -1
Drużyna 1 1 2   2
Suma 84 200:00 30/52 57,7 5/16 31,3 35/68 51,5 9/11 81,8 17 29 46 19 17 16 16 6   2 104  

Enea AZS Poznań

Trener: Grzegorz Zieliński. Asystent: Łukasz Zarzycki

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Gmrice Davis 14 33:256/14 42.9   6/14 42.92/5 40.03 4 7     4 2 3     11 4
6 Daria Marciniak 8 24:401/2 50.01/3 33.32/5 40.03/4 75.01 2 3 2 3 3 1 3 2   13 -2
7 Marta Nowicka 0 11:09   0/1 0.00/1 0.0         1     1       -1 -1
10 Karolina Stefańczyk 2 12:130/1 0.00/1 0.00/2 0.02/3 66.7        2 1         -1 -15
11 Olga Jędrzejczak DNP                                   
12 Julia Adamowicz 15 27:471/2 50.03/5 60.04/7 57.14/5 80.0      3 4 3 1 1     14 10
13 Weronika Jarecka DNP                                   
14 Aleksandra Parzeńska 6 19:472/4 50.0   2/4 50.02/2 100.01 1 2   2 2 2 1     5 -14
15 Weronika Piechowiak 0 02:40              1 1   1           1 -1
21 Aleksandra Piasecka DNP                                   
23 Tiffany Brown 23 38:148/13 61.51/4 25.09/17 52.94/4 100.0  5 5 11 2 2 5 3     29 2
33 Jovana Popović 11 30:055/9 55.60/2 0.05/11 45.51/1 100.0      2 2 2   1     8 -8
Drużyna 3 4 7    
Suma 79 200:00 23/45 51,1 5/16 31,3 28/61 45,9 18/24 75 8 17 25 19 16 17 12 12 2   79  
  1KS Ślęza Wrocław Enea AZS Poznań
Punkty ze strat 14 18
Punkty w "pomalowanym" 42 (21/38) 55,3 40 (20/37) 54,1
Punkty drugiej szansy 16 4
Punkty szybkiego ataku 17 29
Punkty z ławki 21 19
  1KS Ślęza Wrocław Enea AZS Poznań
Najwyższe prowadzenie 19 (39-20) 0 ()
Najwyższa seria punktowa 15 (39-20) 12 (49-46)
Zmiany prowadzenia 0
Remisy 1
Czas na prowadzeniu 38:49 00:00