DGT AZS Politechnika Gdańska
80 : 73 18:17 | 30:15 | 16:19 | 16:22
1KS Ślęza Wrocław
Etap I - 6 kolejka | 31.10.2020 13:30
Sędziowie: Robert Mordal, Karol Nowak, Damian Ottenburger | Komisarz: Leszek Pujdak

DGT AZS Politechnika Gdańska

Trener: Wojciech Szawarski. Asystent: Piotr Renkiel

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Marta Stawicka DNP                                   
5 Jowita Ossowska 12 23:230/1 0.04/9 44.44/10 40.0   1 2 3 2     1       10 14
10 Kateryna Rymarenko 9 25:572/2 100.00/2 0.02/4 50.05/5 100.01 2 3 3 3 4 1 1   1 13 -1
11 Martyna Pyka 2 19:261/6 16.70/2 0.01/8 12.5   3   3 2 3     2     2 -1
15 Karolina Strzelczyk 0 09:480/1 0.0   0/1 0.0   1   1   3 1 1 1     0 4
21 Sylwia Bujniak 11 36:411/3 33.32/4 50.03/7 42.93/4 75.0  1 1 7 2 2 5 1     10 3
22 Natalia Gwizdała 2 05:591/1 100.00/1 0.01/2 50.0                       1 2
24 Martyna Koc 13 20:141/4 25.02/3 66.73/7 42.95/6 83.3  3 3 2 1 4         13 11
32 Jazmine Davis 12 34:314/8 50.00/1 0.04/9 44.44/4 100.0  4 4 6 3 4 5 3     15 3
44 Ruth Hamblin 19 24:019/11 81.8   9/11 81.81/2 50.0  8 8 1 3 2 1 2 3   29 0
Drużyna 2 3 5    
Suma 80 200:00 19/37 51,4 8/22 36,4 27/59 45,8 18/21 85,7 8 23 31 23 18 17 14 10 3 1 93  

1KS Ślęza Wrocław

Trener: Arkadiusz Rusin. Asystent: Krzysztof Wilkosz

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Alesia Sutton 25 40:006/16 37.52/2 100.08/18 44.47/9 77.82 5 7 7 1 9 1 2   1 28 -7
9 Agata Dobrowolska 10 30:113/10 30.01/3 33.34/13 30.81/2 50.0  2 2 3 5 2 2 2   1 5 -3
11 Anna Jasińska DNP                                   
12 Julia Tyszkiewicz 4 15:572/2 100.0   2/2 100.0     1 1 1     1       5 -10
13 Nina Dedić 6 21:563/5 60.00/1 0.03/6 50.0   2 6 8 2 3 2 2 1   1 12 -7
14 Bożena Puter DNP                                   
21 Anna Jakubiuk 7 32:492/6 33.3   2/6 33.33/4 75.04   4 3 2 3   2     11 -4
22 Dominika Poleszak 2 04:251/1 100.0   1/1 100.0                       2 -2
24 Stephanie Jones 14 23:206/9 66.7   6/9 66.72/2 100.02 3 5 1 5 2 2 2 1   18 0
77 Nikola Dudasova 5 31:221/5 20.01/3 33.32/8 25.0     4 4 2 1   7 1     -1 -2
Drużyna 1 4 5    
Suma 73 200:00 24/54 44,4 4/9 44,4 28/63 44,4 13/17 76,5 11 25 36 19 17 18 15 10 1 3 80  
  DGT AZS Politechnika Gdańska 1KS Ślęza Wrocław
Punkty ze strat 11 12
Punkty w "pomalowanym" 32 (16/23) 69,6 40 (20/37) 54,1
Punkty drugiej szansy 9 8
Punkty szybkiego ataku 18 19
Punkty z ławki 27 12
  DGT AZS Politechnika Gdańska 1KS Ślęza Wrocław
Najwyższe prowadzenie 20 (52-32) 6 (3-9)
Najwyższa seria punktowa 7 (30-19) 8 (52-40)
Zmiany prowadzenia 1
Remisy 1
Czas na prowadzeniu 30:23 08:16