CCC Polkowice
70 : 67 15:16 | 16:16 | 17:21 | 22:14
Enea AZS Poznań
Etap I - 6 kolejka | 31.10.2020 19:00
Sędziowie: Arnauld Kom Njilo, Jakub Pietrzak, Tomasz Langowski | Komisarz: Ryszard Jabłoński

CCC Polkowice

Trener: Karol Kowalewski. Asystent: Wojciech Eljasz-Radzikowski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Julia Drop 8 25:453/4 75.00/1 0.03/5 60.02/2 100.0  1 1 2 3 1 5 3   1 7 6
7 Aaryn Ellenberg-Wiley 22 34:107/12 58.32/4 50.09/16 56.32/2 100.02 2 4 4 3 3 6 1   1 18 14
10 Dragana Stanković 11 34:014/13 30.8   4/13 30.83/4 75.02 3 5   2 4 2 3 3   10 -2
12 Sylwia Siemienas DNP                                   
13 Weronika Gajda 5 32:161/2 50.01/3 33.32/5 40.0     3 3 8 4 6 2 1     12 0
21 Alicja Grabska DNP                                   
23 Patrycja Tomaszewicz DNP                                   
24 Keisha Hampton 19 32:455/11 45.53/6 50.08/17 47.1   1 5 6   5 4 4   1 1 13 3
25 Abigail Glomazic 3 27:491/3 33.30/1 0.01/4 25.01/2 50.01 1 2 1 2 2 2 1 1   2 -11
33 Weronika Telenga 2 13:151/1 100.0   1/1 100.0   1 5 6   2 1 1   1   8 5
Drużyna 2 6 8    
Suma 70 200:01 22/46 47,8 6/15 40 28/61 45,9 8/10 80 9 26 35 15 21 21 22 9 6 3 70  

Enea AZS Poznań

Trener: Grzegorz Zieliński

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Gmrice Davis 14 35:486/9 66.7   6/9 66.72/3 66.77 10 17   4 6 6 4 3 1 28 -1
6 Daria Marciniak 12 34:162/4 50.02/6 33.34/10 40.02/2 100.01 6 7   1 2 1 4   1 16 -1
7 Marta Nowicka 3 11:441/3 33.30/2 0.01/5 20.01/1 100.02   2     1         1 -8
10 Karolina Stefańczyk 7 11:422/3 66.70/3 0.02/6 33.33/3 100.0  1 1   4 2   2     6 8
11 Olga Jędrzejczak DNP                                   
12 Julia Adamowicz 6 27:482/6 33.30/8 0.02/14 14.32/2 100.01   1 4 2 4 3 1   1 -3 -1
13 Weronika Jarecka DNP                                   
14 Aleksandra Parzeńska 7 09:562/3 66.71/1 100.03/4 75.0     1 1   5   1       6 -4
21 Aleksandra Piasecka DNP                                   
23 Tiffany Brown 5 36:461/6 16.71/5 20.02/11 18.2   2 3 5 6 1 2 4 2   3 5 -4
33 Jovana Popović 13 32:003/8 37.51/4 25.04/12 33.34/5 80.01   1 5 4 4 4       6 -4
Drużyna 6 3 9   2
Suma 67 200:00 19/42 45,2 5/29 17,2 24/71 33,8 14/16 87,5 20 24 44 15 21 21 21 13 3 6 65  
  CCC Polkowice Enea AZS Poznań
Punkty ze strat 16 18
Punkty w "pomalowanym" 26 (13/29) 44,8 36 (18/28) 64,3
Punkty drugiej szansy 6 17
Punkty szybkiego ataku 9 9
Punkty z ławki 10 17
  CCC Polkowice Enea AZS Poznań
Najwyższe prowadzenie 3 (26-23) 14 (37-51)
Najwyższa seria punktowa 9 (46-51) 10 (37-51)
Zmiany prowadzenia 9
Remisy 6
Czas na prowadzeniu 03:51 32:17