PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
93 : 66 17:19 | 29:21 | 30:9 | 17:17
GTK Gdynia
Etap I - 8 kolejka | 21.11.2020 18:00
Sędziowie: Karina Pełka, Paweł Białas, Michał Kuzia | Komisarz: Grzegorz Ziemblicki

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystent: Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Wiktoria Kuczyńska 0 04:530/1 0.00/1 0.00/2 0.0           1           -2 -6
4 Katarzyna Dźwigalska 0 12:33   0/1 0.00/1 0.0     1 1 3 2 2 2 1     2 16
5 Cheridene Green 17 21:357/9 77.8   7/9 77.83/4 75.01 6 7 2   4 3 2     22 14
7 Agnieszka Szott-Hejmej 15 17:236/7 85.71/1 100.07/8 87.5   3 4 7   1 1 2       19 7
10 Megan Gustafson 19 15:078/11 72.71/1 100.09/12 75.0   2 2 4 1 3   3   1   19 20
14 Agnieszka Kaczmarczyk 12 20:104/4 100.01/1 100.05/5 100.01/1 100.02 2 4 3 2 2 1 3     21 19
16 Karolina Matkowska 3 16:340/2 0.01/2 50.01/4 25.0     1 1 3 2     2     6 30
20 Ewelina Śmiałek 0 05:45            1   1   1 1         1 -6
22 Kathleen Doyle 5 24:271/2 50.01/7 14.32/9 22.2     7 7 10 2     1     16 26
24 Joanna Kobylińska 5 15:11   1/6 16.71/6 16.72/2 100.0  1 1 1 3 2         2 -12
45 Borislava Hristova 17 25:217/9 77.81/4 25.08/13 61.5   1 4 5 3 1   1   2   21 18
66 Dominika Owczarzak 0 21:01   0/1 0.00/1 0.0         4 2   3 2     2 9
Drużyna   1 1   1
Suma 93 200:00 33/45 73,3 7/25 28 40/70 57,1 6/7 85,7 10 29 39 30 20 12 16 11 3   129  

GTK Gdynia

Trener: Jelena Škerović. Asystent: Tomasz Wojdyła

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Julia Bazan 14 30:293/4 75.02/3 66.75/7 71.42/3 66.72 3 5 1 2 3 6     1 11 -23
4 Julia Niemojewska 10 31:503/7 42.91/5 20.04/12 33.31/3 33.3  3 3 3 2 4 6 2     2 -17
6 Aleksandra Homza 3 12:38   1/2 50.01/2 50.0                       2 -11
8 Agata Makurat DNP                                   
11 Alicja Płotka DNP                                   
16 Justyna Rudzka 11 28:163/6 50.01/3 33.34/9 44.42/2 100.01   1 3   2 5       5 -22
23 Alicja Żytkowska 6 32:101/2 50.01/6 16.72/8 25.01/2 50.01 1 2 3 2 2   1     5 -21
31 Agata Szmyrka 6 30:571/4 25.01/3 33.32/7 28.61/2 50.0  5 5   4 2 1       4 -19
33 Marta Marcinkowska 16 33:406/12 50.00/1 0.06/13 46.24/4 100.03 6 9 2 2 7 1 2   2 21 -22
55 Joanna Grymek DNP                                   
Drużyna   1 1   1
Suma 66 200:00 17/35 48,6 7/23 30,4 24/58 41,4 11/16 68,8 7 19 26 12 12 20 20 5   3 50  
  PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp GTK Gdynia
Punkty ze strat 29 12
Punkty w "pomalowanym" 66 (33/41) 80,5 30 (15/27) 55,6
Punkty drugiej szansy 14 4
Punkty szybkiego ataku 18 9
Punkty z ławki 32 17
  PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp GTK Gdynia
Najwyższe prowadzenie 36 (87-51) 5 (17-22)
Najwyższa seria punktowa 14 (65-46) 6 (13-16)
Zmiany prowadzenia 2
Remisy 4
Czas na prowadzeniu 31:41 05:01