PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
72 : 63 21:20 | 10:20 | 16:10 | 25:13
1KS Ślęza Wrocław
Etap I - 10 kolejka | 05.12.2020 18:00
Sędziowie: Bartosz Puzoń, Krzysztof Tuński, Tomasz Szczurewski | Komisarz: Roman Kuczyński

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystent: Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Katarzyna Dźwigalska 0 25:06   0/3 0.00/3 0.0     3 3 3 2 2 1 1     3 -8
5 Cheridene Green 22 29:049/12 75.0   9/12 75.04/6 66.74 4 8   2 6 4 1 2   24 2
10 Megan Gustafson 17 24:486/9 66.71/3 33.37/12 58.32/3 66.74 7 11 2 4 3 1   1   24 12
13 Wiktoria Wierzbicka DNP                                   
14 Agnieszka Kaczmarczyk 2 26:001/2 50.00/1 0.01/3 33.3     5 5   1 1         5 4
16 Karolina Matkowska DNP                                   
22 Kathleen Doyle 18 33:155/11 45.51/4 25.06/15 40.05/5 100.01 4 5 2 3 4 2       14 5
24 Joanna Kobylińska DNP                                   
45 Borislava Hristova 11 38:124/5 80.00/4 0.04/9 44.43/4 75.01 5 6 2 2 3 3 1     11 12
66 Dominika Owczarzak 2 23:351/2 50.00/2 0.01/4 25.0   1 3 4 5 3 3 2 2     8 18
Drużyna   1 1   1
Suma 72 200:00 26/41 63,4 2/17 11,8 28/58 48,3 14/18 77,8 11 32 43 14 17 22 14 5 3   89  

1KS Ślęza Wrocław

Trener: Arkadiusz Rusin. Asystent: Krzysztof Wilkosz

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Alesia Sutton 11 40:004/12 33.31/4 25.05/16 31.30/1 0.01 4 5 7 3 5 3 2     10 -9
9 Agata Dobrowolska 7 27:232/4 50.01/6 16.73/10 30.0   1 1 2 4 2 1 1       5 -6
11 Anna Jasińska DNP                                   
12 Julia Tyszkiewicz DNP                                   
13 Nina Dedić 5 14:191/5 20.0   1/5 20.03/3 100.01 3 4   3 3 2     1 3 -4
14 Bożena Puter 3 16:080/2 0.01/1 100.01/3 33.3     1 1   3     1     3 2
21 Anna Jakubiuk 8 32:554/7 57.1   4/7 57.1   2 3 5   4 3         10 -9
22 Dominika Poleszak DNP                                   
24 Stephanie Jones 22 38:189/21 42.90/1 0.09/22 40.94/5 80.06 4 10 1 3 4 1 2   2 20 -8
77 Nikola Dudasova 7 30:572/4 50.01/4 25.03/8 37.50/1 0.02 4 6 4 4   3       8 -11
Drużyna 2 1 3    
Suma 63 200:00 22/55 40 4/16 25 26/71 36,6 7/10 70 15 21 36 16 22 16 10 5   3 59  
  PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 1KS Ślęza Wrocław
Punkty ze strat 12 18
Punkty w "pomalowanym" 44 (22/33) 66,7 36 (18/36) 50
Punkty drugiej szansy 8 13
Punkty szybkiego ataku 15 7
Punkty z ławki 24 8
  PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 1KS Ślęza Wrocław
Najwyższe prowadzenie 9 (72-63) 13 (31-44)
Najwyższa seria punktowa 9 (47-48) 13 (25-35)
Zmiany prowadzenia 9
Remisy 8
Czas na prowadzeniu 12:06 23:15