CCC Polkowice
90 : 86 20:20 | 25:24 | 15:26 | 30:16
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Etap I - 11 kolejka | 12.01.2021 19:00
Sędziowie: Marcin Koralewski, Cezary Nowicki, Michał Kuzia | Komisarz: Marek Ćmikiewicz

CCC Polkowice

Trener: Karol Kowalewski. Asystent: Wojciech Eljasz-Radzikowski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Kamile Nacickaite 3 20:380/4 0.01/3 33.31/7 14.3   1 1 2 2 2   2 1     0 -5
7 Aaryn Ellenberg-Wiley 29 37:437/15 46.74/9 44.411/24 45.83/4 75.0  3 3 12 2 4 2 1     29 11
12 Sylwia Siemienas 8 19:451/1 100.02/4 50.03/5 60.0     2 2   1           8 -12
13 Weronika Gajda 6 28:030/1 0.02/5 40.02/6 33.3     1 1 7 4 2 4 1     7 -1
14 Amanda Kantzy 2 07:181/1 100.0   1/1 100.0     2 2   2           4 -7
15 Klaudia Gertchen 4 29:341/2 50.00/1 0.01/3 33.32/2 100.02 3 5 4 3 1 1       10 10
21 Alicja Grabska 0 03:380/1 0.00/1 0.00/2 0.0                       -2 -3
23 Patrycja Tomaszewicz DNP                                   
24 Keisha Hampton 17 20:274/6 66.72/5 40.06/11 54.53/3 100.02 3 5   4 4   1   1 18 19
33 Weronika Telenga 21 32:549/11 81.8   9/11 81.83/4 75.04 4 8 1 2 5 1 1 1 1 28 8
77 Julia Jeziorna DNP                                   
Drużyna 2 3 5   2
Suma 90 200:00 23/42 54,8 11/28 39,3 34/70 48,6 11/13 84,6 11 22 33 26 20 16 12 5 1 2 102  

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystent: Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Katarzyna Dźwigalska 0 18:590/1 0.0   0/1 0.0     2 2 5 2           6 5
5 Cheridene Green 8 26:384/8 50.0   4/8 50.0   2 2 4 1 2 1 1 2     10 -6
7 Agnieszka Szott-Hejmej 3 04:320/2 0.01/1 100.01/3 33.3     3 3   1         1 4 3
10 Megan Gustafson 26 32:5810/15 66.71/2 50.011/17 64.73/5 60.04 9 13   2 7 2   2   31 -2
14 Agnieszka Kaczmarczyk 5 15:522/2 100.00/1 0.02/3 66.71/1 100.02 2 4   2 1 2       6 -3
16 Karolina Matkowska 0 00:28                    1           0 2
24 Joanna Kobylińska DNP                                   
32 Shatori Walker-Kimbrough 15 34:182/7 28.61/3 33.33/10 30.08/8 100.0  1 1 2 3 6 1       10 -12
45 Borislava Hristova 25 36:335/9 55.64/5 80.09/14 64.33/3 100.0  3 3 3   1 2 1     25 -5
66 Dominika Owczarzak 4 29:421/5 20.00/1 0.01/6 16.72/2 100.01 2 3 10 3 3 3 2     11 -2
Drużyna 1 1 2   3
Suma 86 200:00 24/49 49 7/13 53,8 31/62 50 17/19 89,5 10 25 35 21 16 19 14 5 2 1 103  
  CCC Polkowice PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Punkty ze strat 14 11
Punkty w "pomalowanym" 36 (18/29) 62,1 44 (22/40) 55
Punkty drugiej szansy 10 8
Punkty szybkiego ataku 12 8
Punkty z ławki 13 8
  CCC Polkowice PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Najwyższe prowadzenie 7 (11-4) 10 (60-70)
Najwyższa seria punktowa 8 (68-70) 10 (45-51)
Zmiany prowadzenia 10
Remisy 7
Czas na prowadzeniu 15:12 22:02