Energa Toruń
68 : 63 13:15 | 20:12 | 22:17 | 13:19
1KS Ślęza Wrocław
Etap I - 13 kolejka | 06.01.2021 16:00
Sędziowie: Ewa Matuszewska, Tomasz Szczurewski, Maciej Dębowski | Komisarz: Jarosław Żabko

Energa Toruń

Trener: Tomasz Urban. Asystent: Emilia Tłumak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Helga Sarah Sagerer 24 33:4010/20 50.01/3 33.311/23 47.81/2 50.04 3 7 1 2 3 1   3   21 8
7 Marta Wieczyńska 0 11:10   0/1 0.00/1 0.0   1   1 1 1 1         1 -5
9 Karolina Podkańska 6 23:540/3 0.02/3 66.72/6 33.3     3 3 1 3 1 2       4 -3
14 Emilia Tłumak 10 32:361/4 25.02/5 40.03/9 33.32/5 40.0  4 4 3 2 2   1 3   12 9
15 Łucja Grzenkowicz 2 12:041/5 20.0   1/5 20.0     1 1   1   1     1 -2 -7
17 Barbara Brzezińska DNP                                   
24 Aleksandra Pszczolarska 8 17:461/4 25.02/3 66.73/7 42.9   1 4 5 3 2     1     13 8
29 Martyna Cieminska DNP                                   
30 Karolina Wiewiórska DNP                                   
34 Briahanna Jackson 13 31:414/12 33.31/3 33.35/15 33.32/2 100.02 3 5 7 4 2 1 1   1 15 9
35 Kirby Burkholder DNP                                   
77 Magdalena Ziętara 5 37:092/4 50.00/1 0.02/5 40.01/1 100.0  5 5 4 3 4 2 4     13 6
Drużyna 5 4 9   1
Suma 68 200:00 19/52 36,5 8/19 42,1 27/71 38 6/10 60 13 27 40 20 18 13 8 7 6 2 77  

1KS Ślęza Wrocław

Trener: Arkadiusz Rusin. Asystent: Krzysztof Wilkosz

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Alesia Sutton DNP                                   
9 Agata Dobrowolska 4 22:022/6 33.30/1 0.02/7 28.6     2 2 3 1     1     5 7
11 Anna Jasińska DNP                                   
12 Julia Tyszkiewicz 13 20:502/3 66.73/5 60.05/8 62.5     2 2 2 3   1     1 13 6
13 Nina Dedić 10 22:505/7 71.40/2 0.05/9 55.60/2 0.03 6 9 1 2 2 1 1   1 14 -15
14 Bożena Puter 0 24:110/5 0.0   0/5 0.0   1 1 2 2   1 4       -5 -2
21 Anna Jakubiuk 10 37:281/8 12.5   1/8 12.58/10 80.05 2 7   2 9 1 1     8 -13
22 Dominika Poleszak DNP                                   
24 Stephanie Jones 21 36:317/13 53.80/2 0.07/15 46.77/7 100.03 11 14 2 3 6 2 1 2 3 30 -2
77 Nikola Dudasova 5 36:091/7 14.31/5 20.02/12 16.7   1 7 8 11 2   3     1 11 -6
Drużyna 2 1 3   1
Suma 63 200:01 18/49 36,7 4/15 26,7 22/64 34,4 15/19 78,9 15 32 47 21 13 18 13 4 2 6 76  
  Energa Toruń 1KS Ślęza Wrocław
Punkty ze strat 6 2
Punkty w "pomalowanym" 34 (17/40) 42,5 26 (13/36) 36,1
Punkty drugiej szansy 12 4
Punkty szybkiego ataku 7 12
Punkty z ławki 10 17
  Energa Toruń 1KS Ślęza Wrocław
Najwyższe prowadzenie 15 (52-37) 4 (11-15)
Najwyższa seria punktowa 10 (21-15) 9 (9-11)
Zmiany prowadzenia 4
Remisy 3
Czas na prowadzeniu 33:12 03:05