DGT AZS Politechnika Gdańska
72 : 78 15:17 | 23:16 | 18:18 | 16:27
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Etap I - 14 kolejka | 03.01.2021 16:00
Sędziowie: Adam Wierzman, Karol Nowak, Adrian Szczotka | Komisarz: Jarosław Czeropski

DGT AZS Politechnika Gdańska

Trener: Wojciech Szawarski. Asystent: Piotr Renkiel

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Anna Górska DNP                                   
5 Jowita Ossowska 9 19:01   3/3 100.03/3 100.0     1 1 1 4   1 2     12 -2
7 Maja Šćekić 5 19:381/1 100.01/4 25.02/5 40.0     2 2 3 4   2 2     7 2
10 Kateryna Rymarenko 5 17:551/5 20.01/4 25.02/9 22.2     2 2 1 5   1   1 1 1 -1
11 Martyna Pyka 5 19:201/1 100.01/2 50.02/3 66.7     2 2 2 2 1         8 -7
15 Karolina Strzelczyk 2 06:100/1 0.0   0/1 0.02/2 100.0      1 2 2 2       0 0
21 Sylwia Bujniak 12 28:334/5 80.01/2 50.05/7 71.41/1 100.0  1 1 3 2 2 2 1   1 13 -2
22 Natalia Gwizdała DNP                                   
24 Martyna Koc 10 25:182/4 50.02/2 100.04/6 66.7   1 2 3   3 1         11 3
25 Aleksandra Zmierczak DNP                                   
32 Jazmine Davis 18 33:284/11 36.43/7 42.97/18 38.91/1 100.0      8 3 3 2   1   14 -9
44 Ruth Hamblin 6 30:373/8 37.50/1 0.03/9 33.30/2 0.02 9 11   2 1 1 3 1 1 12 -14
Drużyna 2 3 5 1 2
Suma 72 200:00 16/36 44,4 12/25 48 28/61 45,9 4/6 66,7 5 22 27 19 28 10 13 8 3 3 78  

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystent: Janusz Kopaczewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Katarzyna Dźwigalska 3 22:32   0/1 0.00/1 0.03/4 75.0  3 3 7 2 2   1     12 12
5 Cheridene Green 15 23:393/10 30.0   3/10 30.09/10 90.06 6 12 3 1 7 3 2 2 1 23 11
7 Agnieszka Szott-Hejmej 1 02:460/2 0.0   0/2 0.01/2 50.0          1         -2 -7
10 Megan Gustafson 14 28:115/8 62.5   5/8 62.54/4 100.01 6 7 1 2 3 1   1   19 5
14 Agnieszka Kaczmarczyk 6 25:243/5 60.00/1 0.03/6 50.0   3 2 5   2   2 1     7 3
16 Karolina Matkowska 0 02:46   0/2 0.00/2 0.0   1   1               -1 -7
24 Joanna Kobylińska DNP                                   
32 Shatori Walker-Kimbrough 8 23:162/5 40.01/1 100.03/6 50.01/2 50.0  1 1 1   1 1 1   1 6 -1
45 Borislava Hristova 16 38:104/10 40.01/4 25.05/14 35.75/5 100.0  4 4 1 1 4 1 1     12 7
66 Dominika Owczarzak 15 33:173/6 50.01/1 100.04/7 57.16/7 85.71 5 6 12 2 9 4 1   1 26 7
Drużyna 1 1 2    
Suma 78 200:01 20/46 43,5 3/10 30 23/56 41,1 29/34 85,3 13 28 41 25 10 27 12 7 3 3 102  
  DGT AZS Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Punkty ze strat 19 8
Punkty w "pomalowanym" 26 (13/27) 48,1 34 (17/34) 50
Punkty drugiej szansy 3 9
Punkty szybkiego ataku 11 13
Punkty z ławki 22 19
  DGT AZS Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Najwyższe prowadzenie 12 (36-24) 6 (72-78)
Najwyższa seria punktowa 6 (36-24) 11 (69-72)
Zmiany prowadzenia 3
Remisy 5
Czas na prowadzeniu 32:14 04:09