Enea AZS Poznań
76 : 58 20:17 | 28:13 | 17:13 | 11:15
GTK Gdynia
Etap I - 14 kolejka | 03.01.2021 18:30
Sędziowie: Ewa Matuszewska, Marcin Bieńkowski, Karina Kamińska | Komisarz: Zbigniew Szpilewski

Enea AZS Poznań

Trener: Grzegorz Zieliński. Asystent: Tomasz Baszak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Malina Piasecka 1 10:06         1/2 50.0  2 2 1   1 1 1     3 8
3 Alicja Rogozińska 0 05:550/1 0.00/1 0.00/2 0.00/2 0.0  1 1 1   1 1 1     -2 -7
5 Gmrice Davis 7 22:301/4 25.0   1/4 25.05/6 83.32 3 5 1 5 4 2 2     9 14
6 Daria Marciniak 20 28:259/9 100.00/2 0.09/11 81.82/2 100.03 8 11 1 2 2 3 2     29 20
7 Marta Nowicka 2 17:441/2 50.00/1 0.01/3 33.3     3 3 2 2 1 2       3 11
11 Olga Jędrzejczak 0 04:130/1 0.0   0/1 0.0     2 2   2   1       0 -6
13 Weronika Jarecka 0 02:11                                0 -5
14 Aleksandra Parzeńska 12 24:455/8 62.5   5/8 62.52/4 50.02 4 6   1 2   1 2   16 8
21 Aleksandra Piasecka 0 04:13                    1   1       -1 -6
22 Liliana Banaszak 13 27:383/9 33.32/3 66.75/12 41.71/1 100.01 1 2 3 1 1 1 2 1 1 13 15
23 Tiffany Brown 9 24:181/1 100.02/5 40.03/6 50.01/2 50.0  1 1 5   1   1     12 15
33 Jovana Popović 12 28:022/5 40.02/5 40.04/10 40.02/3 66.71 3 4 5 2 4 2 1     13 23
Drużyna   3 3   1
Suma 76 200:00 22/40 55 6/17 35,3 28/57 49,1 14/22 63,6 9 31 40 19 16 17 15 11 3 1 95  

GTK Gdynia

Trener: Jelena Škerović. Asystent: Tomasz Wojdyła

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Julia Bazan 6 27:562/6 33.30/1 0.02/7 28.62/4 50.0  1 1 4 3 3 2 2   2 4 -8
4 Julia Niemojewska 4 20:192/2 100.00/1 0.02/3 66.7     5 5 5 1 2 4 1     10 -16
5 Kamila Borkowska 4 30:152/4 50.00/1 0.02/5 40.0   3 3 6   4   2       5 -11
6 Aleksandra Homza 0 02:46                                0 4
11 Alicja Płotka 5 10:211/2 50.01/3 33.32/5 40.0     1 1       1       2 0
15 Magdalena Szulc DNP                                   
16 Justyna Rudzka 11 25:402/3 66.72/6 33.34/9 44.41/1 100.01 2 3 3 2 3 2 2     12 -14
23 Alicja Żytkowska 17 34:223/5 60.03/10 30.06/15 40.02/3 66.71 1 2 1 2 2 1 1 1   11 -18
31 Agata Szmyrka 0 19:060/2 0.00/3 0.00/5 0.0   1 2 3 1 2 1 1 2   1 0 -6
33 Marta Marcinkowska 11 29:152/5 40.02/6 33.34/11 36.41/2 50.02 3 5 2 3 4 2       8 -21
Drużyna 1 3 4   2
Suma 58 200:00 14/29 48,3 8/31 25,8 22/60 36,7 6/10 60 9 21 30 16 17 15 17 8 1 3 52  
  Enea AZS Poznań GTK Gdynia
Punkty ze strat 21 18
Punkty w "pomalowanym" 32 (16/27) 59,3 22 (11/22) 50
Punkty drugiej szansy 6 4
Punkty szybkiego ataku 18 7
Punkty z ławki 15 11
  Enea AZS Poznań GTK Gdynia
Najwyższe prowadzenie 28 (71-43) 2 (4-6)
Najwyższa seria punktowa 10 (32-19) 6 (4-6)
Zmiany prowadzenia 2
Remisy 3
Czas na prowadzeniu 37:46 00:24