Enea AZS Poznań
68 : 55 22:12 | 18:16 | 10:10 | 18:17
DGT AZS Politechnika Gdańska
Etap I - 15 kolejka | 09.01.2021 18:30
Sędziowie: Łukasz Andrzejewski, Tomasz Langowski, Filip Marek | Komisarz: Leszek Pujdak

Enea AZS Poznań

Trener: Grzegorz Zieliński. Asystent: Tomasz Baszak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Malina Piasecka DNP                                   
3 Alicja Rogozińska DNP                                   
5 Gmrice Davis 4 27:552/9 22.2   2/9 22.2   2 4 6 2 4   4 1     2 15
6 Daria Marciniak 7 28:052/5 40.01/3 33.33/8 37.5   1 4 5 1 2   2 1     7 7
7 Marta Nowicka 0 07:24   0/1 0.00/1 0.0     1 1 1 3           1 3
11 Olga Jędrzejczak DNP                                   
12 Julia Adamowicz 0 17:160/3 0.00/3 0.00/6 0.0   1 2 3 2 2 1         -1 -5
14 Aleksandra Parzeńska 19 24:005/6 83.33/4 75.08/10 80.00/1 0.01 2 3   2 2     2   21 4
21 Aleksandra Piasecka DNP                                   
22 Liliana Banaszak 4 23:382/4 50.0   2/4 50.0   3 5 8   2 3 1 3     12 12
23 Tiffany Brown 18 38:193/9 33.33/6 50.06/15 40.03/4 75.01 10 11 6 1 3 3 2 1 1 25 15
33 Jovana Popović 16 33:231/9 11.14/6 66.75/15 33.32/2 100.01 1 2 6 4 4 2 1   2 13 14
Drużyna 1 1 2   1
Suma 68 200:00 15/45 33,3 11/23 47,8 26/68 38,2 5/7 71,4 11 30 41 18 20 13 13 8 3 3 80  

DGT AZS Politechnika Gdańska

Trener: Wojciech Szawarski. Asystent: Piotr Renkiel

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Jowita Ossowska 2 24:010/1 0.00/5 0.00/6 0.02/2 100.0      1 1 1 3       -6 -10
7 Maja Šćekić 2 13:22   0/3 0.00/3 0.02/4 50.0  3 3   3 4         0 1
10 Kateryna Rymarenko 17 32:263/6 50.03/9 33.36/15 40.02/2 100.05 5 10 1 2 2 3   1   17 -11
11 Martyna Pyka 3 21:130/2 0.00/1 0.00/3 0.03/6 50.02 4 6     4 1 1     3 -5
12 Zuzanna Krupa DNP                                   
15 Karolina Strzelczyk 0 13:24   0/1 0.00/1 0.0     2 2   2 3 3 1   1 -1 -5
21 Sylwia Bujniak 2 30:511/2 50.00/3 0.01/5 20.0   1 3 4 2     1 2     5 -16
25 Aleksandra Zmierczak DNP                                   
32 Jazmine Davis 19 34:515/7 71.43/6 50.08/13 61.50/2 0.0  4 4 5 2 3 4 2   2 19 -11
44 Ruth Hamblin 10 29:524/13 30.80/1 0.04/14 28.62/2 100.05 9 14   3 3 1   2   15 -8
Drużyna 1 1 2 1 1
Suma 55 200:00 13/31 41,9 6/29 20,7 19/60 31,7 11/18 61,1 14 31 45 9 14 20 17 6 3 3 52  
  Enea AZS Poznań DGT AZS Politechnika Gdańska
Punkty ze strat 14 12
Punkty w "pomalowanym" 16 (8/24) 33,3 22 (11/26) 42,3
Punkty drugiej szansy 6 8
Punkty szybkiego ataku 4 5
Punkty z ławki 19 5
  Enea AZS Poznań DGT AZS Politechnika Gdańska
Najwyższe prowadzenie 14 (45-31) 2 (5-7)
Najwyższa seria punktowa 8 (22-10) 6 (35-28)
Zmiany prowadzenia 4
Remisy 1
Czas na prowadzeniu 37:51 00:35