GTK Gdynia
59 : 109 16:21 | 16:26 | 16:31 | 11:31
1KS Ślęza Wrocław
Etap I - 15 kolejka | 09.01.2021 16:00
Sędziowie: Krzysztof Tuński, Damian Ottenburger, Tomasz Szczurewski | Komisarz: Andrzej Przechowski

GTK Gdynia

Trener: Jelena Škerović. Asystent: Tomasz Wojdyła

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Julia Bazan 2 20:231/3 33.30/3 0.01/6 16.7     1 1 2 2 1 1 1   1 0 -28
4 Julia Niemojewska 6 19:372/5 40.00/1 0.02/6 33.32/4 50.01   1 4 2 3 1 1     5 -22
5 Kamila Borkowska 6 25:413/5 60.0   3/5 60.00/1 0.03 2 5   1 2     2   10 -35
6 Aleksandra Homza DNP                                   
11 Alicja Płotka DNP                                   
13 Karolina Stefańczyk 4 17:032/3 66.70/1 0.02/4 50.0   1 2 3 3 4   2 1     7 -20
15 Magdalena Szulc DNP                                   
16 Justyna Rudzka 2 20:230/3 0.00/2 0.00/5 0.02/2 100.03   3 3 2 1 2 3     4 -24
23 Alicja Żytkowska 5 25:341/2 50.01/5 20.02/7 28.6         1 2 4 1 1     1 -35
31 Agata Szmyrka 6 21:362/5 40.00/2 0.02/7 28.62/2 100.01 2 3   2 1 1   1   4 -26
33 Marta Marcinkowska 19 30:085/8 62.52/7 28.67/15 46.73/4 75.01 1 2 2 3 4 1     1 13 -35
77 Magdalena Szymkiewicz 9 19:353/8 37.51/3 33.34/11 36.4   1 2 3               5 -25
Drużyna 2 2 4   1
Suma 59 200:00 19/42 45,2 4/24 16,7 23/66 34,8 9/13 69,2 13 12 25 15 18 16 10 7 3 2 49  

1KS Ślęza Wrocław

Trener: Arkadiusz Rusin. Asystent: Krzysztof Wilkosz

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Alesia Sutton DNP                                   
9 Agata Dobrowolska 7 23:232/3 66.71/2 50.03/5 60.0     3 3 5 2       1 1 14 34
11 Anna Jasińska 0 03:15                                0 11
12 Julia Tyszkiewicz 26 23:210/1 0.08/11 72.78/12 66.72/2 100.0  3 3 1 4 1         26 26
13 Nina Dedić 13 28:525/8 62.5   5/8 62.53/3 100.01 5 6 4 1 5 1     1 19 29
14 Bożena Puter 7 15:511/1 100.01/2 50.02/3 66.72/2 100.0  2 2 3 4 1 1 1     11 24
21 Anna Jakubiuk 14 31:475/5 100.0   5/5 100.04/4 100.02   2 1 3 2 2 1     16 39
22 Dominika Poleszak 2 05:161/1 100.0   1/1 100.0     1 1 1       1     5 14
24 Stephanie Jones 19 30:025/7 71.41/1 100.06/8 75.06/7 85.72 5 7 4   4 1 1 1   28 30
77 Nikola Dudasova 21 38:144/7 57.14/7 57.18/14 57.11/2 50.0  9 9 14 2 5 5 1   1 33 43
Drużyna 2 4 6   1
Suma 109 200:01 23/33 69,7 15/23 65,2 38/56 67,9 18/20 90 7 32 39 33 16 18 11 5 2 3 152  
  GTK Gdynia 1KS Ślęza Wrocław
Punkty ze strat 8 13
Punkty w "pomalowanym" 26 (13/31) 41,9 32 (16/22) 72,7
Punkty drugiej szansy 8 5
Punkty szybkiego ataku 4 18
Punkty z ławki 21 16
  GTK Gdynia 1KS Ślęza Wrocław
Najwyższe prowadzenie 4 (4-0) 50 (59-109)
Najwyższa seria punktowa 6 (26-34) 17 (59-109)
Zmiany prowadzenia 1
Remisy 1
Czas na prowadzeniu 04:08 33:13