1KS Ślęza Wrocław
67 : 68 18:15 | 20:14 | 15:16 | 14:23
DGT AZS Politechnika Gdańska
Etap I - 17 kolejka | 24.01.2021 16:00
Sędziowie: Paulina Gajdosz, Łukasz Andrzejewski, Mateusz Skorek | Komisarz: Krzysztof Puchałka

1KS Ślęza Wrocław

Trener: Arkadiusz Rusin. Asystent: Krzysztof Wilkosz

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Alesia Sutton 8 35:361/8 12.51/1 100.02/9 22.23/4 75.0  4 4 10 2 3 3 1     12 -1
9 Agata Dobrowolska 9 28:422/5 40.01/2 50.03/7 42.92/2 100.01 2 3 7 3 2   2     17 3
11 Anna Jasińska DNP                                   
12 Julia Tyszkiewicz 5 15:191/2 50.01/3 33.32/5 40.0           1 2 1       1 -4
13 Nina Dedić 4 11:181/4 25.0   1/4 25.02/3 66.7  1 1   4 2       1 1 -4
14 Bożena Puter 2 16:081/3 33.3   1/3 33.3     3 3 1 2 1 1   2 1 5 7
21 Anna Jakubiuk 15 31:236/8 75.0   6/8 75.03/4 75.04 1 5   2 4 2       15 1
22 Dominika Poleszak DNP                                   
24 Stephanie Jones 24 40:009/22 40.9   9/22 40.96/6 100.05 6 11 2 2 3 3 2 1 3 24 -1
77 Nikola Dudasova 0 21:340/4 0.0   0/4 0.0   1 1 2 3 2 2 2       -1 -6
Drużyna 4 3 7    
Suma 67 200:00 21/56 37,5 3/6 50 24/62 38,7 16/19 84,2 15 21 36 23 18 19 12 5 3 5 74  

DGT AZS Politechnika Gdańska

Trener: Wojciech Szawarski. Asystent: Piotr Renkiel

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Jowita Ossowska 0 05:18                    1   1       -1 -1
7 Maja Šćekić 4 22:020/3 0.01/4 25.01/7 14.31/2 50.01 2 3 2 4 2 3     1 -1 11
10 Kateryna Rymarenko 3 26:251/3 33.30/3 0.01/6 16.71/2 50.02 5 7 3 3 2 1 1     7 -11
11 Martyna Pyka 8 32:063/5 60.00/1 0.03/6 50.02/2 100.06 2 8   3 3 3 1     11 2
15 Karolina Strzelczyk 2 06:451/1 100.0   1/1 100.0   1   1   1   1       2 11
21 Sylwia Bujniak 10 29:352/2 100.02/5 40.04/7 57.1     2 2 1 2 1   2     12 -12
24 Martyna Koc 11 20:154/6 66.71/1 100.05/7 71.4     3 3 1 2 1     2   15 10
25 Aleksandra Zmierczak DNP                                   
32 Jazmine Davis 15 30:593/12 25.02/5 40.05/17 29.43/4 75.0      5 2 4 4     2 3 3
44 Ruth Hamblin 15 26:355/9 55.6   5/9 55.65/6 83.34 6 10 1 1 5 2   3   22 -8
Drużyna 1 3 4   1
Suma 68 200:00 19/41 46,3 6/19 31,6 25/60 41,7 12/16 75 15 23 38 13 19 18 16 4 5 3 70  
  1KS Ślęza Wrocław DGT AZS Politechnika Gdańska
Punkty ze strat 8 10
Punkty w "pomalowanym" 34 (17/38) 44,7 28 (14/29) 48,3
Punkty drugiej szansy 10 8
Punkty szybkiego ataku 13 5
Punkty z ławki 9 17
  1KS Ślęza Wrocław DGT AZS Politechnika Gdańska
Najwyższe prowadzenie 11 (47-36) 2 (0-2)
Najwyższa seria punktowa 7 (12-6) 8 (64-61)
Zmiany prowadzenia 4
Remisy 3
Czas na prowadzeniu 35:46 03:10