Enea AZS Poznań
59 : 86 18:13 | 13:22 | 13:23 | 15:28
CCC Polkowice
Etap I - 17 kolejka | 23.01.2021 18:30
Sędziowie: Robert Mordal, Krzysztof Tuński, Jakub Pietrzak | Komisarz: Marek Ćmikiewicz

Enea AZS Poznań

Trener: Grzegorz Zieliński. Asystent: Tomasz Baszak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Alicja Rogozińska 0 10:540/1 0.0   0/1 0.0     4 4 2 2   2 1   1 4 -13
5 Gmrice Davis 0 23:070/2 0.0   0/2 0.0   2 2 4   3 1 5 1     -2 -28
6 Daria Marciniak 0 14:11   0/3 0.00/3 0.0     7 7   1   2   1   3 -1
7 Marta Nowicka 8 20:130/1 0.02/2 100.02/3 66.72/2 100.0      1 3 1 3 2     7 -5
11 Olga Jędrzejczak DNP                                   
12 Julia Adamowicz 9 23:172/2 100.01/8 12.53/10 30.02/3 66.7  5 5   1 5 1       5 -12
14 Aleksandra Parzeńska 0 09:14   0/1 0.00/1 0.0               1   1   -1 -8
15 Weronika Piechowiak 0 04:01                                0 -1
21 Aleksandra Piasecka DNP                                   
22 Liliana Banaszak 5 29:271/5 20.01/3 33.32/8 25.0   4 2 6   4 2 1   2   6 -16
23 Tiffany Brown 16 32:434/9 44.42/6 33.36/15 40.02/2 100.02 4 6 2   2 2 2   1 15 -26
33 Jovana Popović 21 32:533/7 42.92/7 28.65/14 35.79/10 90.01 2 3 1 1 7 2 1     14 -25
Drużyna   1 1   2
Suma 59 200:00 10/27 37 8/30 26,7 18/57 31,6 15/17 88,2 9 27 36 6 15 18 21 7 4 2 51  

CCC Polkowice

Trener: Karol Kowalewski. Asystent: Wojciech Eljasz-Radzikowski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Kamile Nacickaite 13 18:321/4 25.03/5 60.04/9 44.42/2 100.01   1 1 2 2 2       8 14
7 Aaryn Ellenberg-Wiley 13 30:495/9 55.61/3 33.36/12 50.0     2 2 5 2   3 1   1 12 16
10 Dragana Stanković DNP                                   
13 Weronika Gajda 9 28:444/9 44.40/2 0.04/11 36.41/2 50.02   2 6 3 2 1 3     11 33
14 Amanda Kantzy 2 17:141/4 25.00/1 0.01/5 20.0   1   1 2 1 2 1       0 13
15 Klaudia Gertchen 4 29:062/4 50.00/2 0.02/6 33.3   2 6 8   4     2   1 10 8
21 Alicja Grabska 3 11:280/1 0.01/1 100.01/2 50.0   1 3 4   1 1 2 1     5 11
23 Patrycja Tomaszewicz 0 01:21   0/1 0.00/1 0.0                       -1 -1
24 Keisha Hampton 24 32:086/10 60.03/7 42.99/17 52.93/3 100.0  9 9 3 3 5 3 2   2 27 32
33 Weronika Telenga 18 30:388/9 88.9   8/9 88.92/3 66.74 8 12   2 3 2   2   28 9
Drużyna 1 3 4    
Suma 86 200:00 27/50 54 8/22 36,4 35/72 48,6 8/10 80 12 31 43 17 18 15 14 9 2 4 100  
  Enea AZS Poznań CCC Polkowice
Punkty ze strat 10 19
Punkty w "pomalowanym" 14 (7/18) 38,9 42 (21/35) 60
Punkty drugiej szansy 10 20
Punkty szybkiego ataku 8 4
Punkty z ławki 8 18
  Enea AZS Poznań CCC Polkowice
Najwyższe prowadzenie 8 (21-13) 29 (50-79)
Najwyższa seria punktowa 9 (21-13) 13 (44-69)
Zmiany prowadzenia 8
Remisy 6
Czas na prowadzeniu 07:52 27:29