Energa Toruń
67 : 112 17:29 | 14:23 | 20:33 | 16:27
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Etap I - 17 kolejka | 26.01.2021 18:00
Sędziowie: Karina Pełka, Karol Nowak, Mateusz Skorek | Komisarz: Robert Zieliński

Energa Toruń

Trener: Tomasz Urban. Asystent: Emilia Tłumak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Helga Sarah Sagerer 17 33:024/13 30.81/5 20.05/18 27.86/8 75.0  2 2   1 6 2       2 -34
7 Marta Wieczyńska 3 22:390/1 0.01/2 50.01/3 33.3     2 2 2 1 1 2       3 -35
9 Karolina Podkańska 12 31:033/5 60.02/4 50.05/9 55.6     3 3 2 3   4 1     10 -28
14 Emilia Tłumak 5 28:001/2 50.01/4 25.02/6 33.3     6 6 2 2   3 1     7 -35
15 Łucja Grzenkowicz 7 21:482/6 33.30/1 0.02/7 28.63/4 75.01 2 3 1 2 2 2 1   2 4 -30
17 Barbara Brzezińska 0 02:12                                0 -5
18 Jagoda Jarzynowska DNP                                   
29 Martyna Cieminska DNP                                   
30 Karolina Wiewiórska DNP                                   
34 Briahanna Jackson 9 27:553/10 30.01/6 16.74/16 25.0   1   1 7 4   2 3   1 6 -31
35 Kirby Burkholder 14 33:215/7 71.41/1 100.06/8 75.01/1 100.01 2 3 7 1 2 1 2     23 -27
Drużyna 2 1 3    
Suma 67 200:00 18/44 40,9 7/23 30,4 25/67 37,3 10/13 76,9 5 18 23 21 14 11 16 8   3 55  

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystent: Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Katarzyna Dźwigalska 2 21:461/2 50.0   1/2 50.0     3 3 10 3   5 3     12 14
5 Cheridene Green 13 18:066/8 75.0   6/8 75.01/4 25.01 4 5 2 2 3 1       14 15
7 Agnieszka Szott-Hejmej 5 18:161/3 33.31/2 50.02/5 40.0   1 5 6 1 1 1 2 1 1   9 18
10 Megan Gustafson 31 23:4012/14 85.7   12/14 85.77/7 100.02 9 11 1 1 5     1   42 24
14 Agnieszka Kaczmarczyk 8 19:584/4 100.0   4/4 100.0   1 2 3 6 1       1   18 33
16 Karolina Matkowska 1 10:000/2 0.00/1 0.00/3 0.01/2 50.0  1 1 1   2 1 2     0 11
24 Joanna Kobylińska 17 15:181/2 50.05/6 83.36/8 75.0     1 1   1     1     17 23
32 Shatori Walker-Kimbrough 11 23:094/7 57.11/3 33.35/10 50.0     2 2 5 1   1 1     13 16
45 Borislava Hristova 19 28:058/11 72.71/4 25.09/15 60.0   3 3 6 6             25 34
66 Dominika Owczarzak 5 21:421/2 50.01/1 100.02/3 66.7     4 4 11 1 3 3 3     19 37
Drużyna   4 4    
Suma 112 200:00 38/55 69,1 9/17 52,9 47/72 65,3 9/13 69,2 8 38 46 43 11 14 13 11 3   169  
  Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Punkty ze strat 9 16
Punkty w "pomalowanym" 30 (15/29) 51,7 64 (32/43) 74,4
Punkty drugiej szansy 2 12
Punkty szybkiego ataku 8 30
Punkty z ławki 10 36
  Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Najwyższe prowadzenie 0 () 46 (66-112)
Najwyższa seria punktowa 4 (21-31) 12 (17-31)
Zmiany prowadzenia 0
Remisy 3
Czas na prowadzeniu 00:00 38:13