GTK Gdynia
63 : 75 20:16 | 19:14 | 7:25 | 17:20
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Etap I - 19 kolejka | 13.02.2021 17:00
Sędziowie: Marcin Bieńkowski, Damian Ottenburger, Krzysztof Tuński | Komisarz: Andrzej Przechowski

GTK Gdynia

Trener: Jelena Škerović. Asystent: Tomasz Wojdyła

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Julia Bazan 4 13:442/3 66.70/1 0.02/4 50.0     1 1 2 3   5 2     2 -4
4 Julia Niemojewska 4 22:291/5 20.00/3 0.01/8 12.52/2 100.0  3 3 9 4 3 2 5 1   13 -1
6 Aleksandra Homza DNP                                   
11 Alicja Płotka 0 02:45                                0 -5
13 Karolina Stefańczyk 3 15:080/1 0.01/2 50.01/3 33.3   1   1 1 3 1 1   1   3 -9
15 Magdalena Szulc 4 28:332/5 40.00/1 0.02/6 33.3   1 3 4 1 1 1 2 3     6 -14
16 Justyna Rudzka 4 21:062/6 33.30/4 0.02/10 20.0   2   2 3 1 3 2 2   2 1 -9
23 Alicja Żytkowska 6 22:562/4 50.00/3 0.02/7 28.62/2 100.03 2 5     2 1       5 -6
33 Marta Marcinkowska 19 33:165/6 83.33/7 42.98/13 61.50/2 0.02 5 7   3 2     1 1 20 3
55 Joanna Grymek 8 18:113/6 50.0   3/6 50.02/2 100.02 3 5   2 1 2   1   9 -13
77 Magdalena Szymkiewicz 11 21:523/4 75.01/5 20.04/9 44.42/2 100.01   1   3 1 1       6 -2
Drużyna 2 1 3   2
Suma 63 200:00 20/40 50 5/26 19,2 25/66 37,9 8/10 80 14 18 32 16 20 14 18 12 4 3 65  

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystent: Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Katarzyna Dźwigalska 0 12:46                    3 1 1       -1 -7
5 Cheridene Green 19 33:167/11 63.6   7/11 63.65/8 62.57 7 14 4 2 4 4 2 2 1 30 17
7 Agnieszka Szott-Hejmej 2 12:221/2 50.00/1 0.01/3 33.3         1 2   1       0 -7
10 Megan Gustafson 17 33:018/12 66.70/1 0.08/13 61.51/2 50.04 8 12   1 4 2 1 1   23 17
16 Karolina Matkowska 1 10:18   0/1 0.00/1 0.01/2 50.0  1 1 1   2 1 1     1 -8
20 Ewelina Śmiałek 0 01:21              1 1               1 -3
24 Joanna Kobylińska 0 01:21   0/1 0.00/1 0.0                       -1 -3
32 Shatori Walker-Kimbrough 23 33:177/14 50.02/2 100.09/16 56.33/3 100.0  1 1 2 2 3 7 2   2 14 22
45 Borislava Hristova 10 34:343/8 37.51/2 50.04/10 40.01/2 50.01 3 4 6 1 2 2     1 11 12
66 Dominika Owczarzak 3 27:440/4 0.0   0/4 0.03/4 75.0  5 5 5 3 4 4 6     10 20
Drużyna 2 2 4    
Suma 75 200:00 26/51 51 3/8 37,5 29/59 49,2 14/21 66,7 14 28 42 19 14 20 22 12 3 4 88  
  GTK Gdynia PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Punkty ze strat 30 24
Punkty w "pomalowanym" 34 (17/31) 54,8 46 (23/38) 60,5
Punkty drugiej szansy 14 13
Punkty szybkiego ataku 17 20
Punkty z ławki 26 3
  GTK Gdynia PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Najwyższe prowadzenie 15 (39-24) 17 (55-72)
Najwyższa seria punktowa 10 (30-17) 13 (39-37)
Zmiany prowadzenia 1
Remisy 1
Czas na prowadzeniu 22:39 15:52