Energa Toruń
93 : 68 24:14 | 27:20 | 24:17 | 18:17
DGT AZS Politechnika Gdańska
Etap I - 20 kolejka | 21.02.2021 17:00
Sędziowie: Tomasz Trojanowski, Tomasz Tybor, Mateusz Skorek | Komisarz: Jarosław Nowak

Energa Toruń

Trener: Tomasz Urban

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Helga Sarah Sagerer 21 30:466/10 60.03/6 50.09/16 56.3   1 3 4 2 3 2 3 2     19 21
7 Marta Wieczyńska 5 14:102/2 100.00/1 0.02/3 66.71/1 100.01 1 2 4 1 1 2 1     9 -8
9 Karolina Podkańska 7 13:073/4 75.00/3 0.03/7 42.91/2 50.0  3 3   2 3 1 1     5 3
14 Emilia Tłumak 5 21:301/1 100.01/4 25.02/5 40.0     3 3 2 4 1 2 1     6 22
15 Łucja Grzenkowicz 5 11:432/2 100.00/1 0.02/3 66.71/2 50.0  1 1   1 1 1       3 1
17 Barbara Brzezińska DNP                                   
24 Aleksandra Pszczolarska 1 13:460/1 0.00/1 0.00/2 0.01/2 50.0  5 5 1 3 2       1 4 5
29 Martyna Cieminska DNP                                   
30 Karolina Wiewiórska 0 01:56                    1           0 -3
34 Briahanna Jackson 20 32:487/14 50.00/2 0.07/16 43.86/6 100.01 5 6 8 1 4 2 2   2 25 28
35 Kirby Burkholder 21 30:094/5 80.04/5 80.08/10 80.01/1 100.03 6 9 5 1   5 2     30 26
77 Magdalena Ziętara 8 30:052/4 50.00/1 0.02/5 40.04/4 100.01 4 5 2 3 4 1 1     12 30
Drużyna 2 4 6   1
Suma 93 200:00 27/43 62,8 8/24 33,3 35/67 52,2 15/18 83,3 9 35 44 24 20 18 18 10   3 113  

DGT AZS Politechnika Gdańska

Trener: Wojciech Szawarski. Asystent: Piotr Renkiel

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Marta Stawicka 0 04:57                  1     2 1     0 0
5 Jowita Ossowska 0 20:520/1 0.00/2 0.00/3 0.0     3 3 2 4 1 2 1     1 -8
7 Maja Šćekić 17 21:222/2 100.04/5 80.06/7 85.71/2 50.0  3 3 1 4 1 3 2     18 -2
10 Kateryna Rymarenko 4 23:481/6 16.70/5 0.01/11 9.12/4 50.02 1 3 2 4 2 3       -6 -21
11 Martyna Pyka 5 26:581/3 33.31/4 25.02/7 28.6     2 2 3 1           5 -25
15 Karolina Strzelczyk 5 16:081/3 33.3   1/3 33.33/7 42.92 1 3 2 2 4 1 1     4 -2
21 Sylwia Bujniak 0 22:450/5 0.00/3 0.00/8 0.0   1 4 5 2 2   1       -2 -20
24 Martyna Koc DNP                                   
25 Aleksandra Zmierczak 2 06:151/2 50.00/1 0.01/3 33.3     1 1 1   2 2       0 0
32 Jazmine Davis 20 30:143/7 42.93/5 60.06/12 50.05/6 83.32 4 6 6 1 5 2 4     27 -27
44 Ruth Hamblin 15 26:414/6 66.7   4/6 66.77/10 70.01 4 5 1 1 5 1 1 3   19 -20
Drużyna 1   1    
Suma 68 200:00 13/35 37,1 8/25 32 21/60 35 18/29 62,1 9 23 32 21 19 20 17 10 3   66  
  Energa Toruń DGT AZS Politechnika Gdańska
Punkty ze strat 15 13
Punkty w "pomalowanym" 38 (19/29) 65,5 22 (11/27) 40,7
Punkty drugiej szansy 11 4
Punkty szybkiego ataku 20 10
Punkty z ławki 18 24
  Energa Toruń DGT AZS Politechnika Gdańska
Najwyższe prowadzenie 30 (91-61) 0 ()
Najwyższa seria punktowa 8 (13-4) 7 (91-68)
Zmiany prowadzenia 0
Remisy 0
Czas na prowadzeniu 38:58 00:00