PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
99 : 67 19:14 | 27:20 | 28:10 | 25:23
Enea AZS Poznań
Etap I - 20 kolejka | 20.02.2021 18:00
Sędziowie: Paweł Białas, Krzysztof Tuński, Filip Marek | Komisarz: Krzysztof Antoniak

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystent: Janusz Kopaczewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Wiktoria Kuczyńska 5 06:041/1 100.0   1/1 100.03/4 75.0      1   2 1       4 -8
4 Katarzyna Dźwigalska 2 16:231/1 100.00/1 0.01/2 50.00/1 0.0  3 3 6 4 1 3       6 -2
5 Cheridene Green 8 22:084/6 66.7   4/6 66.7   2 3 5 1 3 1 2 2     12 14
7 Agnieszka Szott-Hejmej 0 11:19   0/1 0.00/1 0.0   1   1 1   1         1 1
10 Megan Gustafson 14 19:444/5 80.00/1 0.04/6 66.76/7 85.71 6 7   4 6 1 1     18 20
14 Agnieszka Kaczmarczyk 12 26:494/4 100.00/2 0.04/6 66.74/4 100.02 8 10 1 2 2 1   2   22 29
16 Karolina Matkowska 2 17:011/1 100.00/2 0.01/3 33.3     2 2   1     2     4 14
32 Shatori Walker-Kimbrough 22 27:228/17 47.10/2 0.08/19 42.16/6 100.02 3 5 3 1 5 1 1 1 1 20 21
45 Borislava Hristova 27 29:339/12 75.01/2 50.010/14 71.46/7 85.72 6 8 1   4         31 37
66 Dominika Owczarzak 7 23:370/2 0.01/2 50.01/4 25.04/4 100.0  3 3 6 2 4 1 1     13 34
Drużyna          
Suma 99 200:00 32/49 65,3 2/13 15,4 34/62 54,8 29/33 87,9 10 34 44 20 17 26 10 7 3 1 131  

Enea AZS Poznań

Trener: Grzegorz Zieliński. Asystent: Tomasz Baszak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Gmrice Davis 11 22:223/8 37.5   3/8 37.55/5 100.04 4 8   2 4 3       11 -14
6 Daria Marciniak 0 12:240/1 0.00/2 0.00/3 0.0     4 4   2   1       0 -24
7 Marta Nowicka 12 18:231/2 50.03/4 75.04/6 66.71/1 100.01 2 3 2 2 1 1       14 -11
8 Nina Bogićević 7 17:072/4 50.01/4 25.03/8 37.5   2 2 4   2   2       4 -31
12 Julia Adamowicz 16 30:372/4 50.03/7 42.95/11 45.53/4 75.0  2 2 2 4 3   1 1   15 -17
14 Aleksandra Parzeńska 4 14:262/3 66.70/1 0.02/4 50.00/2 0.01   1 1 4 2         2 -9
21 Aleksandra Piasecka DNP                                   
22 Liliana Banaszak 3 24:280/4 0.01/1 100.01/5 20.0     5 5 1 5 1 2 1     4 -3
23 Tiffany Brown 8 33:073/6 50.00/5 0.03/11 27.32/2 100.0  2 2 4 2 1 1 1   1 6 -20
33 Jovana Popović 6 27:061/9 11.10/2 0.01/11 9.14/5 80.01 1 2 4 3 5 1     2 0 -31
Drużyna 1   1   2
Suma 67 200:00 14/41 34,1 8/26 30,8 22/67 32,8 15/19 78,9 10 22 32 14 26 17 13 3 1 3 56  
  PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp Enea AZS Poznań
Punkty ze strat 17 8
Punkty w "pomalowanym" 52 (26/37) 70,3 14 (7/25) 28
Punkty drugiej szansy 10 6
Punkty szybkiego ataku 11 5
Punkty z ławki 26 23
  PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp Enea AZS Poznań
Najwyższe prowadzenie 42 (88-46) 8 (2-10)
Najwyższa seria punktowa 16 (69-41) 8 (2-10)
Zmiany prowadzenia 1
Remisy 2
Czas na prowadzeniu 32:58 05:47