Energa Toruń
70 : 61 14:9 | 17:18 | 18:23 | 21:11
GTK Gdynia
Etap I - 22 kolejka | 03.03.2021 18:00
Sędziowie: Mariusz Nawrocki, Adrian Szczotka, Filip Marek | Komisarz: Tomasz Konczewski

Energa Toruń

Trener: Tomasz Urban. Asystent: Emilia Tłumak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Helga Sarah Sagerer 17 28:595/9 55.62/4 50.07/13 53.81/2 50.01 4 5 1 1 3   1 2   19 11
7 Marta Wieczyńska 0 05:33         0/2 0.01   1 1   2 2       -2 -11
9 Karolina Podkańska 0 08:34   0/1 0.00/1 0.0         1       3     3 -5
14 Emilia Tłumak 8 34:231/2 50.01/4 25.02/6 33.33/5 60.0  9 9   1 2 1   1   11 13
15 Łucja Grzenkowicz 12 12:171/4 25.02/3 66.73/7 42.94/5 80.0  1 1   2 3     1   9 0
17 Barbara Brzezińska DNP                                   
18 Jagoda Jarzynowska 0 02:18                                0 -9
24 Aleksandra Pszczolarska 0 04:21                  1 1   1 1     1 -6
29 Martyna Cieminska DNP                                   
34 Briahanna Jackson 18 35:018/18 44.40/3 0.08/21 38.12/5 40.0  5 5 6 2 5 5 5 1 1 14 19
35 Kirby Burkholder 9 32:554/7 57.10/1 0.04/8 50.01/2 50.0  5 5 6 4 2 5 1 2   13 18
77 Magdalena Ziętara 6 35:393/4 75.00/2 0.03/6 50.00/1 0.05 4 9 2 3 4 1 2     14 15
Drużyna 2 3 5   1
Suma 70 200:00 22/44 50 5/18 27,8 27/62 43,5 11/22 50 9 31 40 18 14 21 16 13 7 1 82  

GTK Gdynia

Trener: Jelena Škerović. Asystent: Tomasz Wojdyła

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Julia Bazan 12 27:313/11 27.31/3 33.34/14 28.63/4 75.0  4 4 2 3 2 3 2   3 6 -4
4 Julia Niemojewska 0 27:330/5 0.00/3 0.00/8 0.0   1 7 8 9 4 2 1 1   1 9 -7
6 Aleksandra Homza DNP                                   
11 Alicja Płotka DNP                                   
13 Karolina Stefańczyk 0 18:250/1 0.00/1 0.00/2 0.0           5 1 2       -4 2
15 Magdalena Szulc 4 24:042/5 40.0   2/5 40.0   1 3 4 2 3   2       5 -5
16 Justyna Rudzka 2 24:561/4 25.00/2 0.01/6 16.7         3 1   1       -1 -7
23 Alicja Żytkowska 2 21:351/5 20.00/3 0.01/8 12.5   3 1 4 1     4 2   1 -2 -11
33 Marta Marcinkowska 26 34:315/7 71.44/7 57.19/14 64.34/5 80.01 7 8 1 3 3 2 1 1 1 29 -7
55 Joanna Grymek 15 21:255/10 50.0   5/10 50.05/7 71.45 6 11   2 6 1     1 18 -6
Drużyna 4 2 6   2
Suma 61 200:00 17/48 35,4 5/19 26,3 22/67 32,8 12/16 75 15 30 45 18 21 14 18 6 1 7 60  
  Energa Toruń GTK Gdynia
Punkty ze strat 13 12
Punkty w "pomalowanym" 36 (18/31) 58,1 28 (14/37) 37,8
Punkty drugiej szansy 9 6
Punkty szybkiego ataku 13 4
Punkty z ławki 12 15
  Energa Toruń GTK Gdynia
Najwyższe prowadzenie 14 (31-17) 2 (0-2)
Najwyższa seria punktowa 9 (21-9) 13 (31-30)
Zmiany prowadzenia 5
Remisy 7
Czas na prowadzeniu 34:44 01:17