BC Polkowice
89 : 71 23:19 | 16:19 | 25:10 | 25:23
DGT AZS Politechnika Gdańska
Ćwierćfinały - 2 mecz | 14.03.2021 19:00
Sędziowie: Karina Pełka, Paulina Gajdosz, Bogna Podkowińska | Komisarz: Grzegorz Potęga

CCC Polkowice

Trener: Karol Kowalewski. Asystent: Wojciech Eljasz-Radzikowski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Kamile Nacickaite 12 19:342/2 100.02/6 33.34/8 50.02/2 100.0  5 5 1 4 3 2 3 2   17 12
7 Aaryn Ellenberg-Wiley 8 22:354/6 66.70/3 0.04/9 44.4   1 2 3 3     1       8 9
10 Dragana Stanković 9 27:264/11 36.4   4/11 36.41/1 100.02 6 8 1 1 1   2 2 1 15 17
13 Weronika Gajda 9 38:000/2 0.02/6 33.32/8 25.03/4 75.01   1 17   4 3 1     18 16
14 Amanda Kantzy 6 15:020/3 0.02/3 66.72/6 33.3         1 1     1     4 4
15 Klaudia Gertchen 14 35:203/4 75.02/4 50.05/8 62.52/2 100.01 5 6 4 1 2 1 1 1 1 22 21
21 Alicja Grabska 3 04:31   1/1 100.01/1 100.0         1 1   1       3 -4
23 Patrycja Tomaszewicz DNP                                   
24 Keisha Hampton 15 21:082/4 50.02/3 66.74/7 57.15/5 100.02   2 2 3 3 3 1 1   15 14
33 Weronika Telenga 13 16:246/8 75.0   6/8 75.01/2 50.03 5 8   3 2 3     1 15 1
Drużyna 2 2 4    
Suma 89 200:00 21/40 52,5 11/26 42,3 32/66 48,5 14/16 87,5 12 25 37 30 14 15 14 9 6 3 117  

DGT AZS Politechnika Gdańska

Trener: Wojciech Szawarski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Jowita Ossowska 13 20:401/3 33.32/3 66.73/6 50.05/5 100.0      1 1 2       1 11 -1
7 Maja Šćekić 4 17:441/2 50.00/1 0.01/3 33.32/2 100.0  1 1 1 3 1 2     1 2 -10
10 Kateryna Rymarenko 2 25:271/2 50.00/2 0.01/4 25.0     1 1 3 2 1 3 4     4 -14
11 Martyna Pyka 13 25:474/6 66.71/2 50.05/8 62.52/2 100.01 1 2 2 3 1 2 1     13 -13
12 Zuzanna Krupa DNP                                   
21 Sylwia Bujniak 6 27:590/4 0.00/3 0.00/7 0.06/8 75.0  1 1 1 1 4 3     1 -4 -15
24 Martyna Koc 6 22:013/6 50.00/1 0.03/7 42.9   1 1 2 2     3     1 3 -11
25 Aleksandra Zmierczak 2 03:511/1 100.0   1/1 100.0         4       1     7 -2
32 Jazmine Davis 20 27:344/8 50.03/3 100.07/11 63.63/3 100.0  6 6 2 2 2 4       20 -15
44 Ruth Hamblin 5 28:572/9 22.2   2/9 22.21/2 50.05 8 13   3 3 2 1 3 2 12 -9
Drużyna 1 4 5    
Suma 71 200:00 17/41 41,5 6/15 40 23/56 41,1 19/22 86,4 8 23 31 16 15 14 19 7 3 6 68  
  BC Polkowice DGT AZS Politechnika Gdańska
Punkty ze strat 17 10
Punkty w "pomalowanym" 28 (14/21) 66,7 22 (11/27) 40,7
Punkty drugiej szansy 5 8
Punkty szybkiego ataku 11 10
Punkty z ławki 34 21
  BC Polkowice DGT AZS Politechnika Gdańska
Najwyższe prowadzenie 21 (74-53) 2 (0-2)
Najwyższa seria punktowa 10 (74-53) 10 (74-63)
Zmiany prowadzenia 5
Remisy 5
Czas na prowadzeniu 34:20 01:56