DGT AZS Politechnika Gdańska
60 : 70 24:16 | 13:9 | 15:18 | 8:27
BC Polkowice
Ćwierćfinały - 3 mecz | 20.03.2021 18:30
Sędziowie: Michał Chrakowiecki, Łukasz Jankowski, Maciej Krupiński | Komisarz: Robert Zieliński

DGT AZS Politechnika Gdańska

Trener: Wojciech Szawarski. Asystent: Piotr Renkiel

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Marta Stawicka DNP                                   
3 Anna Górska DNP                                   
5 Jowita Ossowska 2 26:371/2 50.00/2 0.01/4 25.0   1 3 4   3   2 1     2 -13
7 Maja Šćekić 1 18:16   0/1 0.00/1 0.01/2 50.0      3 1 1 4       -2 -13
10 Kateryna Rymarenko 0 10:150/1 0.00/1 0.00/2 0.0     2 2   2   1       -1 -12
11 Martyna Pyka 4 30:432/8 25.00/2 0.02/10 20.0   2 3 5 1 3 1 3 1   1 0 -8
15 Karolina Strzelczyk 5 10:170/1 0.01/1 100.01/2 50.02/2 100.0  1 1   1 2   1     6 5
21 Sylwia Bujniak 5 26:281/3 33.31/3 33.32/6 33.3   3 4 7 5 3 1 2 1   1 12 -9
24 Martyna Koc 11 25:284/6 66.71/3 33.35/9 55.6   1 4 5   3 2 2   2   12 0
25 Aleksandra Zmierczak 0 01:05                    1           0 -6
32 Jazmine Davis 24 21:435/9 55.62/4 50.07/13 53.88/8 100.0  3 3 1 3 7 3 3     22 17
44 Ruth Hamblin 8 29:082/9 22.21/1 100.03/10 30.01/2 50.01 2 3 2 4 2 5 1 1 2 2 -11
Drużyna 3 3 6    
Suma 60 200:00 15/39 38,5 6/18 33,3 21/57 36,8 12/14 85,7 11 25 36 12 24 16 22 8 3 4 53  

CCC Polkowice

Trener: Karol Kowalewski. Asystent: Wojciech Eljasz-Radzikowski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Kamile Nacickaite 15 32:026/7 85.70/4 0.06/11 54.53/4 75.01 3 4 4 2 2 1 1     17 9
7 Aaryn Ellenberg-Wiley DNP                                   
10 Dragana Stanković 9 36:293/9 33.3   3/9 33.33/4 75.03 9 12 10 2 4 1 3 2   28 13
13 Weronika Gajda 9 36:051/6 16.72/4 50.03/10 30.01/4 25.01 5 6 9 4 5 4 3     13 7
14 Amanda Kantzy 2 04:051/1 100.0   1/1 100.0                       2 -3
15 Klaudia Gertchen 20 37:297/9 77.82/5 40.09/14 64.3   4 5 9 1   3 3 5   1 27 14
21 Alicja Grabska 1 12:430/1 0.00/1 0.00/2 0.01/2 50.0        2 1 3 1     -4 5
23 Patrycja Tomaszewicz DNP                                   
24 Keisha Hampton 11 26:512/6 33.30/4 0.02/10 20.07/8 87.5  2 2 2 5 7 2   2 2 6 2
33 Weronika Telenga 3 14:161/3 33.3   1/3 33.31/2 50.02 3 5   1 2 1       4 3
Drużyna 1   1    
Suma 70 200:00 21/42 50 4/18 22,2 25/60 41,7 16/24 66,7 12 27 39 26 16 24 15 13 4 3 93  
  DGT AZS Politechnika Gdańska BC Polkowice
Punkty ze strat 9 18
Punkty w "pomalowanym" 20 (10/29) 34,5 42 (21/36) 58,3
Punkty drugiej szansy 16 8
Punkty szybkiego ataku 0 18
Punkty z ławki 14 6
  DGT AZS Politechnika Gdańska BC Polkowice
Najwyższe prowadzenie 14 (22-8) 10 (60-70)
Najwyższa seria punktowa 8 (17-6) 12 (54-59)
Zmiany prowadzenia 1
Remisy 1
Czas na prowadzeniu 33:35 05:32