CCC Polkowice
76 : 60 17:19 | 27:15 | 10:6 | 22:20
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Półfinały - 1 mecz | 27.03.2021 19:00
Sędziowie: Michał Chrakowiecki, Ewa Matuszewska, Karina Kamińska | Komisarz: Grzegorz Potęga

CCC Polkowice

Trener: Karol Kowalewski. Asystent: Wojciech Eljasz-Radzikowski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Kamile Nacickaite 18 25:213/8 37.54/5 80.07/13 53.8     2 2 3 3   1 1     17 15
7 Aaryn Ellenberg-Wiley 23 32:194/8 50.04/9 44.48/17 47.13/4 75.01 3 4 6 1 4 2 1     22 16
10 Dragana Stanković 7 21:583/7 42.9   3/7 42.91/1 100.02 9 11 4 3 1 2 1     17 3
13 Weronika Gajda 4 28:501/3 33.30/4 0.01/7 14.32/2 100.0  3 3 5 4 3 4       2 7
14 Amanda Kantzy 0 12:11   0/1 0.00/1 0.0   1   1   1 1     1   1 15
15 Klaudia Gertchen 8 33:300/2 0.02/4 50.02/6 33.32/2 100.01 4 5 2 1 1 1 1     11 10
21 Alicja Grabska DNP                                   
23 Patrycja Tomaszewicz DNP                                   
24 Keisha Hampton 14 27:493/5 60.01/7 14.34/12 33.35/6 83.3  4 4 1 4 7 1 1     10 1
33 Weronika Telenga 2 18:021/2 50.0   1/2 50.0   3 5 8 1 1 1 1 1 2 1 12 13
Drużyna 1 4 5    
Suma 76 200:00 15/35 42,9 11/30 36,7 26/65 40 13/15 86,7 9 34 43 22 18 18 12 6 3 1 92  

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystent: Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Wiktoria Kuczyńska DNP                                   
4 Katarzyna Dźwigalska 0 17:42              4 4 4 3   1 2     9 -9
5 Cheridene Green 12 21:336/11 54.50/1 0.06/12 50.00/1 0.02 2 4   2 1 2       7 -7
7 Agnieszka Szott-Hejmej 6 07:49   2/2 100.02/2 100.0     1 1   1 1         7 0
10 Megan Gustafson 11 27:502/8 25.01/3 33.33/11 27.34/7 57.14 7 11 4 3 7 1     1 14 -4
14 Agnieszka Kaczmarczyk 2 22:481/2 50.0   1/2 50.0   1 4 5 2 3   2 1     7 -21
16 Karolina Matkowska 0 10:170/1 0.00/1 0.00/2 0.0     1 1       2       -3 -5
32 Shatori Walker-Kimbrough 6 32:300/10 0.00/1 0.00/11 0.06/6 100.0  1 1 3 3 3 2 2 1 1 0 -9
45 Borislava Hristova 15 36:283/9 33.32/3 66.75/12 41.73/4 75.0  5 5 6   4 2     1 16 -14
66 Dominika Owczarzak 8 23:032/5 40.00/2 0.02/7 28.64/4 100.01 3 4 2 3 2 2 1     8 -11
Drużyna   2 2    
Suma 60 200:00 14/46 30,4 5/13 38,5 19/59 32,2 17/22 77,3 8 30 38 21 18 18 14 6 1 3 65  
  CCC Polkowice PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Punkty ze strat 17 5
Punkty w "pomalowanym" 20 (10/19) 52,6 22 (11/27) 40,7
Punkty drugiej szansy 2 9
Punkty szybkiego ataku 5 7
Punkty z ławki 20 18
  CCC Polkowice PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Najwyższe prowadzenie 19 (59-40) 4 (4-8)
Najwyższa seria punktowa 11 (59-40) 7 (62-50)
Zmiany prowadzenia 5
Remisy 7
Czas na prowadzeniu 29:23 07:26