CCC Polkowice
96 : 72 23:20 | 18:13 | 28:24 | 27:15
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Półfinały - 2 mecz | 28.03.2021 19:00
Sędziowie: Karina Pełka, Bartosz Puzoń, Mateusz Skorek | Komisarz: Grzegorz Ziemblicki

CCC Polkowice

Trener: Karol Kowalewski. Asystent: Wojciech Eljasz-Radzikowski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Kamile Nacickaite 11 21:153/3 100.01/5 20.04/8 50.02/2 100.0  4 4 2 1 1   2     15 5
7 Aaryn Ellenberg-Wiley 19 33:546/10 60.02/7 28.68/17 47.11/2 50.02 2 4 6 2 5 2 1     18 22
10 Dragana Stanković 6 22:403/6 50.0   3/6 50.0     10 10 5 4 1 2 1 1   18 20
13 Weronika Gajda 14 31:374/4 100.02/5 40.06/9 66.7     4 4 7 4 1 1 3     24 35
14 Amanda Kantzy 6 07:51   2/3 66.72/3 66.7   2   2   1   1       6 5
15 Klaudia Gertchen 8 24:561/1 100.02/3 66.73/4 75.0         4 2   2       9 13
21 Alicja Grabska 2 06:17   0/2 0.00/2 0.02/2 100.0          1         0 -3
23 Patrycja Tomaszewicz 0 02:01            1 1 2   1           2 0
24 Keisha Hampton 23 32:094/6 66.74/7 57.18/13 61.53/4 75.0      6 3 4 3       20 19
33 Weronika Telenga 7 17:203/3 100.0   3/3 100.01/2 50.02 4 6   3 1   1 2   15 4
77 Julia Jeziorna DNP                                   
Drużyna 1 4 5    
Suma 96 200:00 24/33 72,7 13/32 40,6 37/65 56,9 9/12 75 8 29 37 30 21 14 11 8 3   127  

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystent: Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Wiktoria Kuczyńska DNP                                   
4 Katarzyna Dźwigalska 0 12:56   0/3 0.00/3 0.0     1 1   4           -2 -3
5 Cheridene Green 10 24:405/8 62.5   5/8 62.5   5 5 10 2 1   2     1 17 -16
7 Agnieszka Szott-Hejmej 0 07:12   0/3 0.00/3 0.0     1 1 1   1   1     0 -3
10 Megan Gustafson 16 28:077/11 63.60/1 0.07/12 58.32/4 50.01 5 6 1 2 4 2     1 14 -12
14 Agnieszka Kaczmarczyk 6 20:010/1 0.02/4 50.02/5 40.00/2 0.0  2 2   2 3 1       2 -17
16 Karolina Matkowska 0 07:24   0/1 0.00/1 0.0             1         -1 -9
32 Shatori Walker-Kimbrough 17 37:134/6 66.72/4 50.06/10 60.03/3 100.01 3 4 1 2 3 1 3     20 -23
45 Borislava Hristova 13 34:173/9 33.31/4 25.04/13 30.84/4 100.0  1 1 1 1 3 3       3 -24
66 Dominika Owczarzak 10 28:101/4 25.01/3 33.32/7 28.65/6 83.3  2 2 8 2 6 3 1   1 12 -13
Drużyna 2 2 4   1
Suma 72 200:00 20/39 51,3 6/23 26,1 26/62 41,9 14/19 73,7 9 22 31 14 14 21 13 5   3 65  
  CCC Polkowice PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Punkty ze strat 12 8
Punkty w "pomalowanym" 32 (16/24) 66,7 36 (18/27) 66,7
Punkty drugiej szansy 6 10
Punkty szybkiego ataku 15 11
Punkty z ławki 26 10
  CCC Polkowice PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Najwyższe prowadzenie 24 (94-70) 3 (28-31)
Najwyższa seria punktowa 10 (38-31) 7 (28-31)
Zmiany prowadzenia 4
Remisy 4
Czas na prowadzeniu 34:33 03:09